مکانی: شانس آوردم جمجمه ام نشکست
۹۱۰۵۴۶
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
۴۳۳۹ 
دروازه‌بان تیم نفت مسجدسلیمان گفت: شدت ضربه‌ای که در بازی با سپاهان خوردم به قدری زیاد بود که در دقایق پایانی بازی هیچ چیزی را نمی‌دیدم.

خبرورزشی: سوشا مکانی درخصوص آخرین وضعیت جسمانی‌اش پس از مصدومیت در بازی با سپاهان گفت: بعد از بازی راهی بیمارستان شدم و تازه بعد از بازی و زمانی که به بیمارستان رسیدم چشم‌هایم می‌دید و قبلا از آن واقعا جایی را نمی‌دیدم. در بیمارستان از من CT اسکن گرفتند و شانس آ‌وردم که فک، گونه و یا جمجمه‌ام شکستگی نداشت چرا که ضربه شدیدی به صورتم وارد شد. ۱۲ بخیه خوردم، اما خوشبختانه شرایطم امروز بهتر شده و امروز دیگر سرگیجه ندارم.

وی در پاسخ به این سوال که بازیکنی که او را مصدوم کرد آیا تماسی با او گرفته و جویای حالش شده یا نه افزود: واقعا یادم نیست که با چه بازیکنی برخورد کردم، اما فکر می‌کنم او در لحظه آخر آرنج خود را ستون کرد و به همین خاطر من به شدت مصدوم شدم و شاید اگر آرنجش را ستون نکرده بود من اینطور مصدومی نمی‌شدم. باور کنید در دقایق پایانی بازی اصلا توپ را نمی‌دیدم و حتی به بچه‌های تیم می‌گفتم اگر توپ روی دروازه بیاید گل می‌خورم.

آن بازیکن با من تماس نگرفت، اما جا دارد که از آقای قلعه‌نویی سرمربی محترم سپاهان قدردانی کنم که با من تماس گرفت و جویای حالم شد. البته من در شرایط نرمالی نبودم، اما متوجه شدم که آقای قلعه‌نویی با من تماس گرفته و واقعا از این کار او ممنون هستم. امیدوارم که تیم سپاهان از این به بعد نتایج خوبی بگیرد.

مکانی درباره وضعیتش برای بازی با شهر خودرو تصریح کرد: امروز خوشبختانه شرایط بهتری دارم و همراه با تیم تمرین خواهم کرد. تمرینات دو روز اخیر حالت ریکاوری داشت و از امروز تمرینات حالت جدی‌تری خواهد گرفت. من از امروز در اختیار کادر فنی هستم و در صورت صلاحدید کادر فنی در بازی با شهر خودرو بازی خواهم کرد.

دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان درباره تیم شهر خودرو افزود: این تیم جایگاه خوبی در جدول دارد و نشان می‌دهد که تیم قابل احترامی است و از کادر فنی خوبی بهره می‌برد، اما این را هم باید بگویم که تیم ما یکی از بهترین کادر فنی‌های لیگ را دارد و مهره‌هایی در تیم داریم که همگی سرحال هستند و می‌خواهیم دست به دست هم بدهیم تا کار‌های بزرگی انجام بدهیم.

مکانی در پایان تصریح کرد: جا دارد از همین طریق از همه کسانی که در روز‌های اخیر جویای حال من بودند و با تماس‌های خود و پیام‌هایشان پیگیر من شدند قدردانی کنم و از عزیزانی که نتوانستم پاسخ تماس‌هایشان را بدهم عذر می‌خواهم چرا که به دلیل ضربه‌ای که خورده بودم شرایط خوبی نداشتم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج