واکنش اباذری به حرف‌هایش درباره نامجو و براهنی
۹۱۰۶۳۳
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
۸۸۶۳ 
پس از انتشار یک فایل صوتی مربوط به یکی از کلاس‌های یوسف اباذری در‌ فضای مجازی، انتقادات و واکنش‌هایی در رسانه‌ها به این صحبت‌ها مطرح شده است. یوسف اباذری در واکنش به این ماجرا، یادداشتی به میدان ارسال کرده است:

میدان: پس از انتشار یک فایل صوتی مربوط به یکی از کلاس‌های یوسف اباذری در‌ فضای مجازی، انتقادات و واکنش‌هایی در رسانه‌ها به این صحبت‌ها مطرح شده است. یوسف اباذری در واکنش به این ماجرا، یادداشتی ارسال کرده است:

درباره رضا براهنی و محسن نامجو

اخیرا بخش کوتاه و تقطیع‌شده‌ای از درسگفتار بیش از یک دهه پیش من منتشر شده که در آن نام دکتر رضا براهنی و آقای محسن نامجو برده شده است. قضاوت درباره جایگاه دکتر براهنی در ادبیات معاصر ایران نیازمند توضیحاتی است که مجال آن اینجا نیست. اما ماجرای آقای محسن نامجو احتمالا واکنشی است به تمجیدهای من از آثار جدید ایشان.

واکنش اباذری به حرف‌هایش درباره نامجو و براهنی

از جمله سوگواری برای پناهجویان غریق. بعدا می‌توان در این‌باره نوشت و من نیز سعی می‌کنم بنویسم.
آنچه اکنون از نظر من اولویت دارد احکام سنگینی است که برای دانشجویان و معلمان و کارگران صادر شده است. وضعیت وخیم زنان و معلمان و دانشجویان و کارگران کشور از جمله کارگران هپکو و هفت‌تپه مسئله امروز ماست. هر انحرافی از این مسائل، انحرافی از خواست دموکراسی و عدالت است. آرزو می کنم به زودی برخورد با اقشار مختلف جامعه پایان گیرد و آزادی و عدالت در جامعه تحقق یابد.

یوسف اباذری

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United States
22:36 - 1398/07/01
بازم دمت گرم که حرفت رو میزنی
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1398/07/02
یه جورایی براهنی رو پیداست که هنوز بهش نقد داره اما خب محسن گویا بالاخره جذبش کرده
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1398/07/02
دولت کارخانجات رو نابود و تعطیل کرد ...
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1398/07/02
اگر احکام سنگین دانشجویان و معلمان و کارگران و وضعیت وخیم زنان و معلمان و دانشجویان و کارگران کشور از جمله کارگران هپکو و هفت تپه
و تحقق آزادی و عدالت و دموکراسی مسئله امروز تو بود، بجای تمرکز بر آنها از پاشایی و نامجو و براهنی بالا نمیرفتی. خلاصه برو .. خودتی. 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج