آنچلوتی: رئال در مورد فروش خامس مقاومت کرد
۹۱۰۶۶۹
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
۳۲۷۰ 
کارلو آنچلوتی، سرمربی ناپولی در مورد دلایل منتفی شدن انتقال خامس به سن پائولو صحبت کرد.

ورزش سه: کارلو آنچلوتی، سرمربی ناپولی در مورد دلایل منتفی شدن انتقال خامس به سن پائولو صحبت کرد.

ناپولی در تابستان امسال تلاش زیادی برای خرید خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی رئال مادرید کرد و کارلو آنچلوتی خواهان همکاری با شاگرد سابق خود بود، اما به یکباره نظر زین‌الدین زیدان تغییر کرد و خامس در برنابئو ماندنی شد. حالا کارلتو در این خصوص صحبت کرده است.

آنچلوتی: رئال در مورد فروش خامس مقاومت کرد

کارلو آنچلوتی گفت: "ما تلاش زیادی برای جذب خامس کردیم اما با مقاومت رئال مادرید روبرو شدیم. حالا خامس برای رئال بازی می‌کند و دیگر امکان عقد قرارداد با وی وجود ندارد.

اما به طور کلی ما یک بازار تابستانی معقول داشتیم. بازیکنان بزرگی راهی ناپولی شدند؛ از دی لورنزو گرفته تا مانولاس، الماس، یورنته و لوزانو.

همان‌طور که برای بازیکنان سیستم چرخشی وجود دارد این روش برای برای دروازه‌بان‌ها نیز رعایت می‌شود. داویده اوسپینا تجربه بالایی دارد اما مرت نیز دروازه‌بان باکیفیتی بود که البته خیلی هنوز آن تجربه لازم را ندارد.

شرایط فوتبال ایتالیا؟ اگر تیم‌های ایتالیایی می‌خواهند رشد کنند باید برند سری آ بهبود یابد. در گذشته سری آ بیشترین طرفدار را در خارج از کشور داشت، اما این عنوان حالا به لیگ برتر رسیده است. برای مثال ، سری آ نه تنها از نظر فنی بلکه از نظر استادیوم‌ها نیز باید بهبود یابد.

تماشاگران بیشتری در این فصل راهی استادیوم می‌شوند و امیدوارم که بتوانیم حوادث نژادپرستی را نیز از بین ببریم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج