شکایت مالباختگان سکه ثامن از سیف و نعمت‌زاده
۹۱۰۸۹۷
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
۴۴۶۱ 
مالباختگان پرونده سکه ثامن از ولی‌‌الله سیف رئیس وقت بانک مرکزی و محمد شریعتمداری و محمدرضا نعمت زاده وزرای وقت صنعت، معدن و تجارت به اتهام معاونت در کلاهبرداری شکایت کردند.

خبرگزاری تسنیم: رسول کوهپایه‌زاده وکیل مدافع جمعی از مالباختگان پرونده سکه ثامن گفت که از سیف رئیس وقت بانک مرکزی به دلیل اعطای درگاه شاپرک به سایت سکه ثامن و وزرای وقت صنعت، معدن و تجارت نیز به دلیل عدم نظارت و اعطای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره به سایت سکه ثامن شکایت شده است.

این وکیل دادگستری همچنین از شکایت علیه علی رهبری مدیر مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت به دلیل به دلیل عدم نظارت و اعطای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره به سایت سکه ثامن خبر داد.

به گفته کوهپایه‌زاده از این افراد در قالب معاونت در کلاهبردای از مالباختگان سکه ثامن شکایت شده است.

بر اساس آنچه پیشتر سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرده، پرونده سکه ثامن با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شده و با پیگیری‌های رئیس قوه قضائیه و صدور استجازه از سوی رهبر معظم انقلاب، بخشی از طلب طلبکاران به تناسب از محل اموال و وجوه مسدود و توقیف شده، پرداخت شده است.

شکایت مربوط به افراد مزبور در دادسرای کارکنان دولت رسیدگی می‌شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
14:25 - 1398/07/02
تو کشور ما خیلی قوانین شلخته ای وجود دارد رئیس بانک مرکزی سیاست دیکته شده از جایی به جز قوه اجرایی را ملزم به اجرایش هست ولی محکومیت و بحران شکست خورده سیاسی بانک مرکزی را باید قوه مجریه جوابگو باشد!!!
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/07/02
پس رامک خودروی ملعون چی؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1398/07/02
چه مسیولین پاکدستی داره ایران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج