رودریگو: من را با رونالدو مقایسه نکنید
۹۱۱۶۵۰
۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
۲۵۰۱
رودریگو گوئس، پدیده جوان رئال مادرید که دیشب در اولین بازی خود برای این باشگاه گلزنی کرد از خبرنگاران خواست از مقایسه او با رونالدو خودداری کنند.

ورزش سه: رودریگو گوئس، پدیده جوان رئال که دیشب در جریان پیروزی 2-0 این تیم مقابل اوساسونا اولین گل خود برای این تیم را در اولین بازی رسمی‌اش با پیراهن رئال به ثمر رساند بعد از بازی به خبرنگاران گفت از مقایسه او با هموطنش رونالدوی برزیلی خودداری کنند.

رودریگوی 18ساله دیشب بعد از ورود به زمین در بازی با اوساسونا، تنها بعد از 93 ثانیه گلزنی کرد تا به رکورد سریعترین گل در اولین بازی برای رئال بسیار نزدیک شود. این رکورد در اختیار رونالدوی برزیلی است که در سال 2002 در بازی مقابل آلاوس بعد از 62 ثانیه اولین گل خود برای رئال را به ثمر رسانده بود.

با اینحال رودریگو بعد از بازی نشان داد که مایل است با نام خود به شهرت رسیده و به یکی از ستاره‌های بزرگ رئال تبدیل شود. او بعد از بازی از خبرنگاران خواست از مقایسه‌اش با رونالدو خودداری کنند.

رودریگو در این باره گفت:" نمی‌خواهم با رونالدو مقایسه شوم چون او یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال و یکی از بهترین بازیکنان کشور من است".

پدیده برزیلی جوان رئال در ادامه گفت:" درباره گل باید بگویم من توپ را خوب کنترل کردم و می‌دانستم بعد از آن دیگر می‌توانم توپ را وارد دروازه کنم. من باید همیشه نشان دهم که توان و قابلیت بازی در رئال مادرید را دارم".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج