FIBA: حدادی و نیکخواه، افسانه‌های انکار نشدنی
۹۱۱۷۱۰
۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
۳۳۲۸
فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی به تمجید از ستاره‌های بسکتبال ایران پرداخت و آنها را افسانه‌های انکار نشدنی نامید.

خبرگزاری ایسنا: فدراسیون جهانی بسکتبال (FIBA) به بهانه حضور حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی با تیم نفت آبادان در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا ۲۰۱۹ تایلند، در گزارشی به تمجید از این دو ستاره بسکتبال ایران پرداخت و آنها را بازیکنان افسانه‌ای آسیا معرفی کرد.

سایت فیبا نوشت: "حامد حدادی، صمد نیکخواه بهرامی، یانگ گانگئون، لین چین چین نام‌هایی هستند که هواداران بسکتبال آسیا سال‌هاست آنها را می‌شناسند و با عملکرد نمادین آنها آشنا هستند. حتی می‌توانید آنها را افسانه‌ها صدا کنید.

FIBA: حدادی و نیکخواه، افسانه‌های انکار نشدنی

حدادی و نیکخواه بهرامی به قدری با یکدیگر و جداگانه به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌اند که هیچ فرصتی برای انکار وضعیت افسانه‌ای آنها وجود ندارد.

آنها با یکدیگر سه قهرمانی آسیا کسب کرده‌اند. صمد از ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ چهار عنوان قهرمانی جام قهرمانان آسیا را از آن خود کرده است که قهرمانی سال ۲۰۰۸ او با حدادی برای تیم صباباتری بود؛ زمانی که آنها هم‌تیمی بودند. حدادی هم در سال ۲۰۱۳ با فولاد ماهان اصفهان مجدد جام قهرمانان آسیا را از آن خود کرد.

با توجه به این که آنها به تازگی در جام جهانی موفق به کسب سهمیه المپیک شده‌اند، باید آماده بود که عملکرد موفقی را از آنها در تایلند شاهد باشیم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج