رئیس اتلتیکو: حاضرم جریمه بارسا را شخصا بدهم!
۹۱۱۹۸۷
۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
۳۴۲۲ 
انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو فرجام خواهی بارسلونا برای جریمه 300 یورویی در قضیه گریزمان را شگفت انگیز خواند.

وززش سه: انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو فرجام خواهی بارسلونا برای جریمه 300 یورویی در قضیه گریزمان را شگفت انگیز خواند.

بعد از شکایت باشگاه اتلتیکو مادرید از بارسلونا و اتهام به باشگاه کاتالان به خاطر انجام رفتار نادرست در جریان انتقال آنتوان گریزمان به این باشگاه، کمیته‌ی مسابقات فدراسیون فوتبال اسپانیا یک قاضی به نام خوانتو لانادابرا را برای بررسی این پرونده منصوب کرد و دیروز مشخص شد که به بارسا چه جریمه ای تعلق گرفته است.

رئیس اتلتیکو: حاضرم جریمه بارسا را شخصا بدهم!

بر اساس گزارش رسانه های اسپانیا بارسا تنها 300 یورو جریمه شد و خبری از یک بازی بدون تماشاچی این تیم هم نخواهد بود.

پیش از این گفته شده بود که یا مجازات بارسا 300 یورو خواهد بود یا یک بازی بدون تماشاگر در نوکمپ که در نهایت مورد اول اجرا خواهد شد. جالب اینکه بارسا به این رای اعتراض کرده و تقاضای فرجام داده است.

انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو در واکنش به این اتفاقات به رادیو کادنا سر گفت:« در ماشین صحبت های شما را گوش می کردم و تعجب می کنم که چرا نگران این قضیه هستید. چطور می توان در مورد جریمه 300 یورویی بحث کرد؟

وکلای ما در مورد این قضیه در حال کار کردن هستند و این یعنی حتما مدارکی در دست دارند. همه چیز را به آنها سپرده ایم و من اطلاع چندانی ندارم.

چه کسی به جریمه 300 یورویی اعتراض می کند؟ همین الان شما اگر با حالت مستی رانندگی کنید، پلیس ابتدا گواهی نامه تان را می گیرد و سپس 300 یورو نیز جریمه می شوید.

کدام سخت تر است؟ از دست دادن گواهینامه برای پرداخت 300 یورو یا مستقیما 300 یورو جریمه شدن؟ اگر بارسا ادعای فرجام داده و حاضر به پرداخت این مبلغ نیست، خودم شخصا حاضرم این جریمه را پرداخت کنم. ما آسوده خاطریم و همه چیز را به وکلای مان سپرده ایم.»

سرزو در مورد گریزمان نیز گفت:« آنتوان را بسیار دوست دارم و برایش بهترین ها را آرزو می کنم. امیدوارم در بارسا هم او را مثل اتلتیکو دوست داشته باشند.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج