صادقی: مفسدان، دانشجوی قلابی بازتولید می‌کنند
۹۱۲۱۶۹
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
۵۱۸۰
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: جریان فاسدی اقدام به فرستادن یک سری دانشجویان قلابی به برخی دانشگاه‌های علوم پزشکی کرده که وزارت بهداشت جلوی این قضیه را گرفته است.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: جریان فاسدی اقدام به فرستادن یک سری دانشجویان قلابی به برخی دانشگاه‌های علوم پزشکی کرده که وزارت بهداشت جلوی این قضیه را گرفته است.

محمود صادقی درباره انتشار اخباری در خصوص دانشجوی قلابی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی و به دنبال آن طرح موضوع فروش صندلی در برخی دانشگاه‌ها گفت: این موضوع را از حدود یک سال قبل از مراجع ذیربط اطلاعاتی و حراستی دنبال کرده و پیگیر بودم. اطمینان پیدا کردم که وزارت بهداشت در حال برخورد است.

وی توضیح داد: جریان فاسدی یک سری دانشجوی قلابی را به برخی دانشگاه‌های مرتبط با حوزه پزشکی می‌فرستاده که این همان فروش صندلی است. وزارت بهداشت جدی جلوی این قضیه را گرفته است. ما در حال حاضر می‌خواهیم جلوی این فساد گرفته شود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره ورود این کمیسیون به موضوع شیوه نامه انضباطی جدید برای دانشجویان گفت که در همین رابطه سوالی از وزرای بهداشت و علوم پیرامون نقض حقوق دادرسی دانشجویان مطرح کردم تا رسما این دو وزیر در کمیسیون آموزش پاسخ دهند. لذا موضوع در قالب سوال در حال پیگیری است.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1398/07/06
دانشگاه بر اساس لیست ابلاغی از سنجش ثبت نام میکند ریشه فساد در سازمان سنجش هست مردم را اینقدر گیج نکنید
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1398/07/06
فرض کنید همه مدرک جعلی دارن ویا مدرک معتبر وقتی پرداخت بر اساس عملکرد باشد حتی آنهایی که مدرک معتبر دارن میرن کنار چه رسد به جعلی در این زمانه پول بدهید از دیپلم گرفته تا دکتری مدرک میدن و حتی در سامانه ها هم میگذارن چون اینکار باندی قابل انجام است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
تو مملکت ما کی تو رشته خودش تو ادارات کار میکنه ، فقط مدرک مهم است .
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1398/07/06
لطفاً در آپدیت های آینده اپلیکیشن تون، درکنار پاسخ‌ها علامت مثبت و منفی هم بگذارید تا هم نظران و یا مخالفین با آن نظر هم مشخص بشه. عرض ارادت
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1398/07/06
سازمان سنجش آموزش کشور و بس . فیلتر وارونه آموزش کشور .سد ورود افراد مستعد .سازمان هدایت شده بدست کاسبان کنکور. شمشیر عدالت گریبان آنان را نیز فرا خواهد گرفت
-
13:38 - 1398/07/06
مدارک اکثر مسئولین ، جعلی ، خریده شده ، .....است ، چرا رسیدگی نمی کنید .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج