سپاه: ایران به بالای سر اسرائیل رسیده است
۹۱۲۲۲۳
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
۶۸۶۸ 
معاون عملیات سپاه گفت: رژیم صهیونیستی در حد و اندازه ای نیست که نظام مقتدری مانند جمهوری اسلامی را که اکنون تا بالای سرش رفته و از شرق و غرب و شمال و جنوب او را محاصره کرده، تهدید کند.

خبرگزاری تسنیم: معاون عملیات سپاه گفت: رژیم صهیونیستی در حد و اندازه ای نیست که نظام مقتدری مانند جمهوری اسلامی را که اکنون تا بالای سرش رفته و از شرق و غرب و شمال و جنوب او را محاصره کرده، تهدید کند.

سپاه: ایران به بالای سر اسرائیل رسیده است

بخشی از گفتگو با سردار عباس نیلفروشان را بخوانید:

در کنار آمریکایی‌ها، گاهی صهیونیستها نیز اظهاراتی درباره ایران به زبان می آورند و از تهدید ایران سخن می گویند. شما چقدر این سخنان آنها را جدی ارزیابی می کید و اساسا این تهدیدات چقدر قابل اجرا هستند؟

سردار نیلفروشان: حقیقتا نتانیاهو و تیمش و تمام رژیم صهیونیستی را اینقدر حقیر می دانم که مایل نیستیم در باره‌اش حرف بزنم یا حرفش را بشنوم. چون اصلا در اندازه‌ای نیست که بتواند نظام مقتدری مانند جمهوری اسلامی که تا بالای سرش رفته است و از شرق و غرب و شمال و جنوب او را محاصره کرده تهدید کند. نتانیاهو و تیمش که اهل عمل نیستند اما اگر دست از پا خطا کنند، باید پاره پاره‌های تل آویو را از قعر مدیترانه جمع کنند و چیزی از اسراییل باقی نمی ماند که بخواهند بر پایه اش عرض اندام کنند. به فضل الهلی رژیم صهونیستی دست و پای آخر را می‌زند و نشانه‌های نابودی اش هم مشخص شده است.

دکترین اسراییلی ها به جهت اینکه از جنگ فراگیر می ترسند، این است که هرگونه مقاومتی که فراگیر باشد و بتواند به تهدید جدی علیه آنها بدل شود را قبل از شروع تهدید می‌زنند به این دلیل اینکه توانی برای ورود به یک جنگ تمام عیار را ندارند. استراتژی‌ای که الان پیگیری می کنند "حرب بین الحروب" است. طوری عمل می کنند که این عملشان به قدری ضعیف شده باشد که تبدیل به جنگ نشود زیرا تحمل پذیرش یک جنگ را ندارند.

رژیم اشغالگر که عمق راهبردی ندارد، مردمش هم همه قرضی هستند و با وعده و وعید یک زندگی راحت، فقرای یهودی دنیا را در این سرزمین دور هم جمع کرد‌ه‌اند. شکاف‌های قومی، فرهنگی و سیاسی در رژیم صهیونیستی فوق العاده زیاد است و فقط کافی است شکاف جنگ هم بر این شکاف‌ها منطبق شود تا این رژیم در آستانه نابودی قرار گیرد.

اگر همین الان یک موشک مقاومت در سرزمین‌های اشغالی اصابت کند، فرودگاه‌های آنها برای فرار از کشور پر می‌شود. صهیونیست‌ها حقیقتا به آخرت اعتقاد ندارند و یک اعتقاد واقعی پشت عمل آنها قرار ندارد.

برای همین این تحرکاتی که گاه و بیگاه علیه محور مقاومت انجام می دهند فقط به خاطر این است که آن نقاط توانی که می خواهد علیه او شکل بگیرد را بزند. اما امروز شاهد هستیم که مقاومت پاسخ آنها را می دهد و قطعا بدانید که اگر لازم باشد و اگر جنگی اتفاق بیافتد، فقط کافی است که حزب الله پاسخش را بدهد و می دانید که سید حسن کسی نیست که بدون فکر حرف بزند اینکه گفت "اگر جنگی اتفاق بیافتد سرزمین‌های شمالی رژیم صهیونستی را آزاد می‌کنیم" قطعا بدانید این اتفاق خواهد افتاد و حزب‌الله ظرفیت سازی خوبی برای این تدبیر کرده‌است.

ما هر حرکت اشتباه در منطقه برای شروع جنگ را به معنای درگیر شدن کل منطقه در جنگ می‌دانیم و هرگونه حرکتی برای جنگ منجر به شعله ور شدن کل منطقه می‌شود که اول خود آنها در آن خواهند سوخت.

ما نمی‌خواهیم شروع کننده جنگ باشیم اما برای رویاروی و مقابله با هرجنگ آماده هستیم و خودمان را آماده کردیم که اگر متجاوزین جنگی شروع کردند، وارد این میدان شویم چون جغرافیای این جنگ را خیلی وسیع می‌دانیم.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/07/06
در عمل باید دید. چه کسی قدرت دارد
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1398/07/06
مرگ بر اسرائیل
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1398/07/06
احسنت سردار گل گفتی
پاسخ ها
shanjani
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
'''' با نابودی اسراییل کل بحرانهای جهان و ایران حل خواهدشد' تکبیر !
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج