تغییر جلوه خانه در سه سوت
۹۱۲۳
۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۸
۵۷۲۲۳ 
معرفی استيكر (برچسب‌هاي دكوراتيو)
بیشتر افراد به ‌دنبال راهي هستند تا بتوانند خيلي سريع و آسان جلوه دكوراسيون خانه خود را تغيير دهند. برچسب‌هاي ديواري می‌تواند ايده خوبي براي آنها باشد. استفاده از اين برچسب‌هاي دیواري یک راه سریع و آسان براي ايجاد يك جلوه جدید در اتاق است بی آنكه لازم باشد نگران خراب شدن رنگ يا كاغذ ديواري زمينه ديوارها باشيد.

برترین مجله اینترنتی ایران


بیشتر افراد به ‌دنبال راهي هستند تا بتوانند خيلي سريع و آسان جلوه دكوراسيون خانه خود را تغيير دهند.  برچسب‌هاي ديواري می‌تواند ايده خوبي براي آنها باشد. استفاده از اين برچسب‌هاي دیواري یک راه سریع و آسان براي ايجاد يك جلوه جدید در اتاق است بی آنكه لازم باشد نگران خراب شدن رنگ يا كاغذ ديواري زمينه ديوارها باشيد. تنوع اين برچسب‌ها بسيار زياد است و از اين‌رو مي‌توانيد براي دكوراسيون خانه‌ خود ايده‌هاي زيادي از آنها بگيريد و مناسب‌ترين گزينه را براي خود انتخاب كنيد. استيكرها به‌دليل داشتن تنوع بسيار زياد در طرح، سبك‌هاي مختلفي دارند و مي‌توانند با هر سبك دكوراسيوني هماهنگ شوند. برچسب‌هاي ديواري نيز مانند رنگ‌ها بسيار گسترده‌اند و شما بايد گزينه‌اي را انتخاب كنيد كه بيشترين تناسب و هماهنگي را با سليقه و دكوراسيون خانه شما داشته باشد.

هميشه زماني‌كه صحبت از دكوراسيون داخلي است، بيشتر توجه افراد به سمت مبلمان و قطعات بزرگ معطوف مي‌شود و كمتر به ديوار و دكوراسيون آن توجه مي‌كنند. در حالي كه برچسب‌هاي دكوراتيو زيبايي و جذابيت بصري را به ‌ظاهر ساده و بي‌روح ديوارها مي‌بخشند و به راحتي مي‌توانند فضاي خانه را متحول كنند. اگر شما فردي هنري و تنوع‌پذير هستيد، اين استيكرها بهترين گزينه براي‌تان هستند زيرا مي‌توان آنها را پس از مدتي به‌راحتي از روي ديوار كند و از ظاهر ساده ديوار يا از طرح ديگري روي ديوار استفاده كرد.


انواع برچسب‌هاي ديواري:

برچسب ديواري در سرويس بهداشتي

با اين برچسب‌هاي ديواري كه طرح شاخ و برگ‌هاي پر‌شكوفه‌اي را به‌تصوير مي‌كشد ديوارهاي تاريك و گرفته اين سرويس بهداشتي به نمايي زيبا تبديل شده است.


برچسب ديواري در آشپزخانه

برچسب‌هاي مخصوص ديوار و سطوح آشپزخانه داراي ضخامت‌هاي مختلف بين 5/0تا 10 ميلي‌متر است و همچنين از لحاظ قيمت نيز كلاس‌هاي مختلفي دارند. نكته مهم در خصوص چسباندن برچسب بر ديوار آشپزخانه اين است كه بايد از چسباندن آنها در سطوح مجاور حرارت اجتناب كنيد. براي مثال سطوح و ديوار نزديك اجاق‌گاز براي پوشانده شدن توسط اين برچسب‌ها مناسب نيست؛ زيرا ممكن است در اثر حرارت اين برچسب‌ها ذوب شود.

يكي ديگر از كاربردهاي برچسب‌هاي دكوراتيو در آشپزخانه، متحدسازي جلوه وسايل و تجهيزات است. براي مثال اگر وسايل برقي شما از برندهاي مختلف است، مي‌توانيد براي متحدسازي جلوه آنها از اين برچسب‌ها بر روي سطح آنها بچسبانيد. اين برچسب‌ها به‌راحتي روي هر سطحي مي‌نشيند و همچنين مي‌توانيد به‌سادگي آنها را با يك دستمال نم‌دار تميز كنيد و نيازي به استفاده از مواد شوينده قوي نيست.

با كمك اين برچسب‌هاي ديواري مي‌توانيد يك باغ زيبا را در آشپزخانه خود به تصوير بكشيد.


برچسب‌هاي ديواري جالب و سرگرم كننده

با كمك اين برچسب‌هاي جذاب و جالب مي‌توانيد به اتاق فرزند خود زيبايي و گرمي ببخشيد. از طرف ديگر ذهن كودكان و نوجوانان بسيار پويا و مدام در حال تغيير است و مي‌توانيد پس از مدتي به اقتضاي زمان و نياز فرزندتان آنها را از ديوار بکنید و طرح ديگري را جايگزين كنيد.

 

برچسب‌هاي دیواري بافت‌دار و برجسته

شما مي‌توانيد با كمك اين برچسب‌هاي بافت‌دار و برجسته كه در اينجا طرح پروانه‌اي دارند، نرمي و لطافت را توام با رنگ به دكوراسيون ديوارهاي فضا وارد سازيد. جاي قرارگيري اين برچسب‌ها را مي‌توانيد مدام تغيير دهيد بنابراين جلوه آن هرگز برايتان تكراري و خسته‌كننده نمي‌شود.

 

برچسب‌هاي ديواري تخته سياه

بدون اينكه تخته سياه و گچ در خانه داشته باشيد، تنها با اين نوع برچسب‌ها مي‌توانيد سرگرمي و نشاط را به خانه خود بياوريد طوري‌كه فضاي زيادي هم از خانه شما اشغال نشود.

 

برچسب‌هاي ديواري اتاق کودک

طراحي تمام فضاهاي خانه به نحو جذاب و دوست‌داشتني براي اغلب افراد كاري بسيار حساس و چالش برانگيز است. به‌خصوص دكوراسيون اتاق كودك هميشه براي والدين ‌امري مهم به حساب مي‌آيد؛ زيرا والدين هميشه به‌دنبال دكوراسيوني براي اتاق فرزندان خود هستند كه براي آنها بسيار جذاب و زيبا باشد و با مرور زمان براي او تكراري و خسته‌كننده نشود ضمن اينكه با توجه به سن كودك بتوانند دكوراسيون را به‌راحتي تغيير دهند.


برچسب‌هاي مخصوص دكوراسيون اتاق كودك داراي تنوع بسيار زيادي در تم و موضوع‌بندي هستند. براي نمونه برچسب‌هايي با تم باغ‌وحش يا تم وسايل نقليه، كه شما مي‌توانيد برحسب علايق و سليقه فرزند خود هر كدام را كه مي‌خواهيد انتخاب كنيد. با چسباندن آنها كنار يگديگر روي ديوار مي‌توانيد دكوراسيوني معني‌دار براي اتاق فرزندتان در نظر بگيريد. در اين زمينه مقداري خلاقيت مي‌تواند به شما كمك كند تا به‌وسيله برچسب‌هاي ديواري بزرگ و زيبا دكوراسيوني منحصر به فرد براي اتاق فرزند خود داشته باشيد.


اين نوع برچسب‌ها راهي مناسب براي ايجاد جذابيت و سرگرمي در اتاق بازي كودكان است. تنوع اين نوع برچسب‌ها زياد است و قرار دادن آنها در كنار هم روي ديوار مي‌تواند يك اثر هنري زيبا خلق كند .

 

برچسب‌هاي شیشه‌ای و آينه‌اي

اين نوع برچسب‌ها راهي آسان و كم‌هزينه و البته انعطاف‌پذير و شيك براي انعكاس نور در فضاي داخلي خانه هستند. از اين برچسب‌ها علاوه بر جنبه دكوراتيو آنها مي‌توانيد به‌عنوان آينه نيز استفاده كنيد. اين برچسب‌ها با كمك ليزر به اشكال مختلف و بسيار جالب و زيبا نمايش داده مي‌شوند و به راحتي روي ديوار مي‌چسبند و ضخامت بسيار كمي دارند.

یکی دیگر از راه‌هاي چشم‌نواز براي پوشش درهای شیشه‌ای، برچسب‌هايي به‌رنگ سفید و شفاف و طرح‌دار هستند که اجازه می‌دهند نور از آنها عبور كند.

 

برچسب‌هاي ديواري با طرح خط افق

اين نوع برچسب‌ها يكي از بهترين جايگزين‌ها براي نقاشي ساده يك ديوار سفيد هستند.

 

برچسب‌هاي ديواري مخصوص كاشي

اين نوع برچسب‌ها گزينه مناسبي براي زيبايي بخشيدن به كاشي‌هاي ساده ديوارهاي آشپزخانه و سرويس بهداشتي هستند.

 

برچسب‌هاي ديواري دندانه‌دار

اين برچسب‌هاي جالب كه جلوه‌اي بسيار مدرن دارند و معمولا به طرح درخت هستند، در كنار زيبا و دكوراتيو بودن، جنبه كاربردي نيز دارند و براي كاربردي كردن فضاي ديوار گزينه بسيار مناسبي به شمار مي‌روند.

 

برچسب‌هاي ديواري كلمه‌اي

آيا در زندگي كلمه‌ یا جمله‌ای هست كه به آن اعتقاد داشته باشيد؟ اگر داريد مي‌توانيد با استفاده از برچسب‌هاي كلمه‌اي روي ديوار به ميهمانان خود نيز اين امكان را بدهيد تا بتوانند آن را بخوانند و از آن تاثير بگيرند.

 

برچسب‌هاي ديواري مخصوص سرويس بهداشتي

يك راه بسيار سريع و آسان براي عوض كردن جلوه دكوراسيون سرويس بهداشتي اين برچسب‌ها هستند بدون آنكه بخواهيد كاشي‌ها را عوض كنيد.

 

برچسب‌هاي ديواري سنجش قد

اين برچسب‌ها راهي سرگرم كننده و جالب براي آزمودن ميزان رشد كودكان است.

برچسب‌هاي سطل زباله


سطل زباله‌ها يكي ديگر از عناصري است كه مي‌تواند با كمك برچسب‌ها زيبا و كاربردي‌تر شوند. مي‌توانيد براي سطل زباله‌هاي تفكيك شده كه چند قسمت دارند با چسباندن برچسب‌هايي مناسب، كاربرد هر قسمت را تعيين كنيد. همچنين سطل‌هاي زباله اغلب ظاهري ساده و بدون جذابيت دارند و پس از مدتي نيز كثيف و نازيبا مي‌شوند، بنابراين اين برچسب‌ها ايده‌هاي خوبي هستند براي اينكه هر چند وقت يك‌بار جلوه آن را تازه و زيبا سازيد.

 

طريقه نصب استيكرها:

ابتدا سطح مورد نظر را کاملا تمیز کنید.

محل چسباندن استیکرها را مشخص کنید.

استیکر را روی سطحی کاملا صاف قرار دهید و با کاردک از قسمت مرکزی به سمت لبه‌های استیکر در تمامي جهات بکشید تا کاملا صاف شود.

استیکر را از سمت لایه زیرین (پوسته استیکر) بر روی دیوار یا سطح دلخواه خود قرار دهید و از بالاترین قسمت طرح، با استفاده از نوار چسب کاغذی، آن را به سطح  بچسبانید. (پیشنهاد می‌شود اگر استیکر شما از تعدادی قطعات تشکیل شده است ابتدا بزرگترین قطعه را نصب کنید و سپس قطعات کوچک‌تر را در اطراف آن نصب کنید).

از بالای استیکر و پشت آن شروع به جدا کردن لایه زیرین کنید. پوسته را یکسره جدا نکنید و در فواصل 5 سانتی‌متر به 5 سانتی‌متر روی قسمت رویه (سلفون شفاف) با استفاده از کاردك از سمت بالا به پایین بکشید تا استیکر شما از پشت کاملا صاف و تمیز به سطح بچسبد.

کشیدن کاردک از بالا به پایین استیکر را دائما انجام دهید تا زمانی‌که به انتهای طرح برسید. حال پوسته استیکر کاملا از استیکر جدا شده است.

نوار چسب کاغذی را به آرامی از روی کار بردارید و قسمت رویه استیکر یا همان سلفون شفاف را به آرامی از بالا به سمت پایین بکشید و آن را جدا سازید. اگر استیکر شما قطعات کوچک‌تری هم داشته باشد می‌توانيد به همین روش آن را در کنار طرح بزرگ‌تر نصب کنيد.

 

برای کندن استیکر از روی سطح مي‌توانيد از دو روش استفاده کنید:

گوشه استیکر را با ناخن بلند کرده و کم‌کم کل کار را بکنید.

قبل از کندن، روی کار را سشوار با گرمای پایین بگیرید که چسب زیرین نرم شود و به‌راحتی از روی سطح کنده ‌شود.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها

انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1390/07/19
من از این برچسبها گرفتم خیلی هم قشنگ شد وقتی چسبوندم ولی دفعه بعد که رفتم بگیرم فقط نوع ایرانیش رو داشت سیاه و سفید با 5 برابر قیمت
پاسخ ها
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۵
mishe begin az koja mishe inaro tahie kard? v ba che gheimati
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1390/07/21
از دیدنشون کلی ذوق زده شدم رفتم تو کارش
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1390/07/23
این برچسبها رو از کجا میشه خرید؟
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1390/07/24
از کجا میشه تهیه کرد ؟ فیمتشو میگید ؟
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1390/07/25
از کجا میشه تهیه کرد ؟ فیمتشو میگید ؟
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1390/08/04
عکس های زیبایی بود. ولی این وسایل در دسترس همه نیست.
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1390/09/23
از کجا میشه این برچسب ها رو تهیه کرد؟
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1390/11/11
از کجا میتونم این برچسبهارو تهیه کنم؟با تشکر
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1390/12/16
منم میخوام بدونم از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1391/02/26
بسيار مطلب زيبايي بود مثل بقيه دوستان ميخوام بدونم از كجا مي شه تهيه كرد .
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1391/06/18
از بازار بزرگ تهران خیابان 15خرداد بپرسید محل استیکرها کجاست بهتون میگن هم ارزون هم متنوعه.
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1392/02/06
مشهد از كجا ميشه استيكر ها رو تهيه كرد
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1392/10/26
سلاموممنون.واقعا عال بود.ميخوام بدونم در مشهد از كجا مي شه تهيه كرد؟
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1394/03/05
مرکز فروش این استیکرها تو مشهد چهارراه شهدا کوچه شاهین فره!
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1395/02/17
عالی بود کاش میشد بگین از کجا باید تهیه کرد
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1395/04/30
سلام ازکجا میشه این برچسب هاروتهیه کرد
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1395/11/03
برا سرویس بهداشتی قابل شستشو هستش؟
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1397/01/18
اینارو تهران خیابون سعدی میشه پیدا کرد اونجا معدنشه
United States
13:13 - 1397/05/26
کرمان هم نمایندگی داره؟اصلا تو کرمان هستش؟
United States
13:13 - 1397/05/26
کرمان هم نمایندگی داره؟اصلا تو کرمان هستش؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج