اقتصاد ۱۰هزار میلیاردی حول کنکور شکل گرفته است
۹۱۲۴۵۹
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
۵۳۵۵
وزیر آموزش و پرورش گفت: اقتصاد ۱۰ هزار میلیاردی حول کنکور شکل گرفته است.

خبرگزاری فارس: محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش کرمانشاه و خیرین مدرسه‌ساز اظهار کرد: دانش‌آموزان ۱۲ سال تحصیل می‌کنند اما در آخر ۱۲ سال، کنکورنشسته است و این یعنی انهادم و به گروگان گرفتن اهداف تعلیم و تربیت است.

وی ادامه داد: باید کنکور را بر داریم و بر می داریم اما چه چیز را جایش بگذاریم؛ باید دستگاه‌های مختلف در انتهای صف بنشینند و مشارکت کنند و باید بتوانیم گزینه‌های دیگر را مطرح کنیم.

اقتصاد ۱۰هزار میلیاردی حول کنکور شکل گرفته است

حاجی‌میرزایی گفت: دلم برای نسل فعلی می‌سوزد، گفت: اقتصاد ۱۰ هزار میلیاردی حول آن محور شکل گرفته است و ارزش افزوده در جهت اهداف تعلیم و تربیت ندارد یعنی راه این اقتصاد اشتباه است.

وی به عدالت محوری اشاره کرد و ادامه داد: چتر آموزش و پرورش در سراسر کشور گسترده شده است در حالی که ۲۷ درصد دانش‌آموزان ما در روستا حضور دارند ولی ۵۱ درصد مدارس در روستاها قرار دارند.

وزیر آموزش و پرورش درباره مدارس خشت و گلی گفت: مدارس خشت و گلی برچیده شده است فقط در استان‌ سیستان و بلوچستان باقی مانده که تا آخر آبان هم برچیده می‌شود.

وی اضافه کرد: اعتبار برای ایمن‌سازی مدارس هرچقدر لازم است پرداخت می‌شود و آنجا که علمک کار رفته است، بخاری گازی ایمن داریم.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1398/07/06
خاک تو سرتون با آن اقصاد دان بودنتون ، که چشم هم چشمی راه انداختین با تبلیغات جیب مردمو خالی می کنید بعد میگید اقصاد ، خاک تو اون سرتون .
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1398/07/06
مرد مؤمن تازه کنکور هست ملاک درستی واسه شغل و... نیست اگه نباشه که دیگه هیچ
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1398/07/06
وقتی مدارس غیر انتفاعی بوجود اومد تخم فساد در نظام آموزشو پروش کشور پاشیده شد و الان مافیای مدیران سابق آموزش و پروش و آموزش عالی وقت درو کردنشون است . خدا لعنت کنه هاشمی رفسنجانی را ، فساد خصوصی سازی آموزش عالی را به لجن کشید .
Australia
02:14 - 1398/07/07
مافیای کنکور مافیای خودرو رانت های مبتنی بر قانون
فساد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج