مقیمی، نخستین گام احیای ساپکو را برداشت
۹۱۲۵۱۴
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۶
۸۵۴۸ 
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از بازگشت فرآیند تامین قطعات به مجموعه فعالیت‌های شرکت ساپکو با تصویب هیات مدیره ایران خودرو خبر داد.

ایکوپرس: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از بازگشت فرآیند تامین قطعات به مجموعه فعالیت‌های شرکت ساپکو با تصویب هیات مدیره ایران خودرو خبر داد.

فرشاد مقیمی در بازدید از شرکت ساپکو با بیان اینکه "تامین به‌موقع و با کیفیت" محور تولید در گروه صنعتی ایران خودروست، پیوستن دوباره تامین و فرایندهای مرتبط با آن را به ساپکو از جمله فرایند برنامه ریزی، اقتصادی و کیفیت، نخستین گام اصلاح فرایندهای این شرکت دانست.

وی با اشاره به ابلاغیه پنج بندی ماموریت‌های جدید ساپکو تصریح کرد: برای توسعه و پیاده سازی مدل جامع ارتباط با تامین کنندگان، نظام مند ساختن پرداخت‌ها، تدوین دستورالعمل و شاخص‌های تعیینMRP (تسهیم سهم سازندگان) و تشکیل کمیته راهبردی تعیین قیمت قطعات در ساپکو، لزوم حضور تمامی فرایندهای تامین بطور متمرکز در این شرکت احساس می‌شد.

مقیمی، نخستین گام احیای ساپکو را برداشتفرشاد مقیمی خاطرنشان کرد: بر همین اساس، تامین و فرایندهای آن با رویکردی جدید به ساپکو بازمی گردد؛ به گونه‌ای که تعیین MRP خودرو از سوی ایران خودرو و تعیین سهم سازندگان توسط ساپکو صورت خواهد گرفت.

وی همچنین، معماری مجدد زنجیره تامین را برای تعمیق و توسعه خودکفایی قطعات در کشور ضروری برشمرد و از تدوین برنامه اجرایی بازنگری فرایندها و استخراج ریز فعالیت های آن طی دو هفته آینده خبر داد.

مدیرعامل ایران خودرو بازنگری در این فرایندها را با هدف پررنگ ساختن فعالیت‌های طراحی مهندسی، توانمندسازی زنجیره تامین و تعمیق خودکفایی برای انجام پروژه های محصولی ضروری دانست.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با انجام گام های بعدی احیای ساپکو و تقویت طراحی و مهندسی در سطح زنجیره تامین، داخلی سازی در کشور به رویکردی پایدار تبدیل شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:27 - 1398/07/07
قدیما شنیده بودیم خیانت سر انجام خوبی ندارد .ولی حالا میبینم خائنان دروغ گویان زندگی بهتری دارند و گران فروشی دست خود دولت ومسئله خیلی عادی است. فاصله طبقاتی و فقیر شدن هرروز ملت خیلی عادی شده است.
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1398/07/07
چند ماه بعد گند کاری تو را هم میبینیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج