گواردیولا خودش هم می‌داند سیتی خیلی خوب نیست
۹۱۲۹۲۳
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۹
۲۳۷۶
گری نویل:
گری نویل، مدافع سابق منچستریونایتد مدعی شد سیتیزن ها به خرید جدید نیاز دارند.

ورزش سه: گری نویل، مدافع سابق منچستریونایتد مدعی شد سیتیزن ها به خرید جدید نیاز دارند.

با مصدومیت ناگهانی جان استونز و آیمریک لاپورت، سیتی در خط دفاعی خود دچار بحران شدیدی شده و این شرایط، اوضاع را برای ادامه فصل برای پپ گواردیولا و تیمش دشوار ساخته است. گری نویل معتقد است سیتی باید مدافع به خدمت بگیرد و گواردیولا خودش نیز خوب می داند که تیمش در شرایط فعلی قادر به فتح لیگ قهرمانان و لیگ برتر نخواهد بود.

گری نویل گفت: "شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که منچسترسیتی در فصل زمستان باید خرید داشته باشد. من امروز صبح در اخبار خواندم که پپ گواردیولا گفته آنها از بودجه لازم برای خرید بازیکن در ماه ژانویه برخورار نیستند، اما شما خوب می دانید که سیتی بیش از هر تیم دیگری برای خرید بازیکن پول دارد.

آنها در ژانویه یک سال و نیم پیش آیمریک لاپورت را جذب کردند و احساس می کنم آنها مجبور هستند که دوباره این کار را انجام دهند. این سیتی فعلی به اندازه کافی برای فتح لیگ قهرمانان یا لیگ برتر خوب نیست و پپ گواردیولا این موضوع را کاملا خوب می داند، زیرا او از استانداردها بیش از هر کس دیگری خبر دارد.

با رفتن ونسانت کمپانی، خلاء بزرگ نبودن او نه تنها در زمین بلکه حتی از بیرون از مستطیل سبز نیز حس می شود. بازیکنان زیادی مانند کمپانی وجود ندارند و یافتن جایگزین برای او دشوار است."

پپ گواردیولا (سرمربی) والنسیا گری نویل(سرمربی) منچستر سیتی

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج