واکنش مدیرعامل پرسپولیس به رأی کمیته انضباطی
۹۱۲۹۲۸
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
۳۲۹۷
محمدحسن انصاری‌فرد در خصوص رای کمیته انضباطی بعد از بازی دربی صحبت‌هایی مطرح کرد.

خبرآنلاین: محمدحسن انصاری فرد در خصوص رای کمیته انضباطی در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: هر چند کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال با اجرای محرومیت تعلیقی حکم به یک جلسه محرومیت قطعی تماشاگران پرسپولیس داده است اما آیا باید اتفاق ناگوار و ضایعه‌ای غیرقابل جبران برای کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس رخ می داد تا نگاه به تخلفات یکسان نباشد.

بنده تصور می کنم در این بخش نسبت به پرسپولیس سخت گیرانه تصمیم گرفته شده است. در گذشته هم همین اتفاق رخ داده و تماشاگران پرسپولیس در حالی با محرومیت تعلیقی مواجه شدند که تماشاگران تیم دیگر تخلفاتی به مراتب و خیلی سنگین تر از پرسپولیس داشته اند.

ما شاهد تخلفات سنگین و بعضا غیرقابل بیان از سوی تماشاگران برخی تیم ها در طی فصل گذشته و امسال بوده ایم اما میزان محرومیت های تماشاگران پرسپولیس با آنها یکسان یا بیشتر بوده.

این را بار دیگر می پرسم که آیا باید برای کنعانی زادگان اتفاق تلخ تری رخ می داد؟ آیا حال که در قبال پرسپولیس سخت گیرانه رای داده شده درباره همین سنگی که به سر بازیکن پرسپولیس اصابت کرد با همه عوامل درگیر در این ماجرا برخورد شده؟

بنده با ذکر جزییات بیشتر با آقای حسن زاده صحبت می کنم چون برخی احکام از نگاه ما جای تامل بیشتر دارد و انتظار داریم در مواردی که قابل تجدید نظر خواهی است شاهد رفع محرومیت ها و جرایم در قبال پرسپولیس و برخی نفرات آن باشیم.

انصاری فرد با اشاره به محرومیت شجاع خلیل زاده گفت: با شجاع خلیل زاده در این باره صحبت کرده ام. او می گوید اگر ویدیویی هست که حرکت من به عنوان هیس نشان دادن یا بی احترامی به داور بوده یا اگر آقای بینادی فر داور بازی تایید کند که من خدای ناکرده به ایشان چنین علامتی نشان داده ام، من را محروم کنند.

او می گوید در همین بازی مکرر با فحاشی و توهین تماشاگران مواجه بوده اما هیچ واکنشی نشان نداده و قسم می‌خورد که از آن حرکت دست منظور دیگری داشته و موقع گفتن کلمه "بخدا" دست ‌ خود را جلوی صورتش گرفته. ایمان دارم درباره حرکت خلیل زاده سوء برداشت شده و حق او محرومیت نیست.

این بازیکن یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس بوده که متاسفانه از تیم ملی هم دور مانده و در حق او اجحاف شده. امیدواریم نگاهها نسبت به خلیل زاده تغییر کرده و توانایی های او بیشتر دیده شود نه صرفا هیجانات او. انتظار ما این است که محرومیت آقای خلیل زاده رفع شود و کمیته استیناف حرف های او را بشنود و به جمع بندی نهایی برسد.

آقای کنعانی زادگان هم دیدید که به رغم اصابت سنگ به سرش هیچ واکنشی نشان ندادند و الان هم به همین دلیل از جریمه نقدی غافلگیر شده است.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: درباره محرومیت از تماشاگر و محرومیت دو جلسه ای آقای خلیل زاده واقعا غافلگیر شده‌ایم. از شجاع خلیل زاده خواستم به رای احترام بگذارد، تمرکزش روی بازی ها و تمرینات باشد و هرگونه اظهارنظر و پیگیری را به باشگاه واگذار کند و از کنعانی زادگان هم همین را می خواهیم.

فرشاد احمدزاده هم تصور نمی کنم مرتکب اشتباهی شده باشد که بیش از یک جلسه محرومیت داشته ‌باشد. او بازی قبلی محروم بود. فراموش نکنیم که همین بازیکن در پایان بازی دست بازیکنان استقلال را می‌گیرد و از زمین بلند می‌کند.

کاش این حرکات هم دیده شود و محرومیت این بازیکن با شنیدن توضیحاتش امروز خاتمه یابد. ما در همین لیگ با حرکاتی بسیاری تندتر مواجه بوده ایم که دو جلسه محرومیت برای‌شان در نظر گرفته نشده است.

انصاری فرد تصریح کرد: ما در کنار انتقال نظرات و دفاع از حق و حقوق تیم و بازیکنان و هوداران از همه آنها می خواهیم با آرامش بیشتر به کار خود ادامه دهند. پرسپولیس در سایه همدلی و اتحاد و آرامش است که می تواند موفقیت ها را تکرار کند.

باید به داوران و حریفان احترام بگذاریم و از اعتراض های مکرر پرهیز کنیم و بدانیم که پرسپولیس در چه شرایطی است. ما از محرومیت ها متضرر می شویم و امید داریم با تخلفات سنگین دیگران هم در حد همان تخلفات سنگین رفتار شود . ما برخی مسایل مدنظر خود را با آقای حسن زاده در میان می گذاریم و برای پرهیز از تنش ها از طرح آن در رسانه ها خودداری می کنیم .

باور ما این است در قبال پرسپولیس در برخی موارد سخت گیرانه تر رای صادر شده ادله خود را هم با ریاست محترم کمیته انضباطی در میان خواهیم گذاشت و می دانیم که ایشان هم حرف هایی برای گفتن دارند اما ما هم ادله هایی داریم که پرسپولیس حقیقتا مظلوم واقع شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1398/07/08
احمق کور بودی حتما احمدزاده ندیدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
چرا داوران جریمه نمیشن.هر کاری دلشون میخواد میکنن
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1398/07/08
جناب انصاری فر . هر چی بیشتر فرافکنی کنی ، بیشتر غرق میشی . خودت و تیمت سرتونو بندازین پایین . بس نبود سه سال که از حمایت همه جانبه بدخوردار بودین و سه تیم دیگر صداشون به جایی نمیرسید . این سیاست غلط آقای تاج بود که الان همه رو گرفتار کرده . پس سکوت کنید و احترام به حریف بگذارید . ۹۰ دقیقه به قبعه نویی توهین کردین . راجب اون چرا چیزی نمیگی .
Iran, Islamic Republic of
06:04 - 1398/07/08
بی شرف بگو چرا سرش شکسته دلیلش چی بود .کنعانی با ۶ جلسه محروم بشه نه جریمه تحریک تما شاگر شوتیدن توپ به سمت هواداران ینی توهین به شور ۴۰ میلیون فوتبال دوست شرف داشته باش ..مافیای کثیف پشتته ...فتحی بیشر هم لال شده جرات نمی کنه از حق تیمش دفاع کنه ...برا همین خواهان با زگشت فتح الله زاده هستیم فتحی دکور تو استقلال پول مفت می گیره ....شاهکارش ۱۵ دهم جدول بودن تیم فراری دادن بازیکنای با کیفیت و ستارهای استقلال ....
Iran, Islamic Republic of
06:59 - 1398/07/08
چرندیات این این اسکول
شروع شد
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1398/07/08
خنده داره میخواسته بگد خدا دستشا جلو دهانش گرفته کسی متوجه نشد
پاسخ ها
همت
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
از مدیر منشوری بیشتر از این توقعی نیست . پرونده پر از کثافتت در باشگاه راه اهن موجوده بیچاره . خاک برسر فوتبالی که تو مدیرشی.
همت
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
از مدیر منشوری بیشتر از این توقعی نیست . پرونده پر از کثافتت در باشگاه راه اهن موجوده بیچاره . خاک برسر فوتبالی که تو مدیرشی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج