پرشیچ: سخت است به مورینیو نه گفت
۹۱۳۰۲۴
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
۱۲۱۷۲ 
ستاره جدید بایرن مونیخ از اینکه نتوانست شاگرد مورینیو در منچستر یونایتد شود احساس حسرت و ناراحتی دارد.

ایسنا: به نقل از موقع "The Athletic، ایوان پرشیچ یکی از خریدهای تابستانی بایرن مونیخ بود.

این بازیکن کروات جایی در تفکرات آنتونیو کونته در اینتر میلان نداشت و تصمیم گرفت که راهی بایرن مونیخ شود.

او درباره انتقال به بایرن گفت: راهی باشگاه بزرگی شده‌ام و انگیزه زیادی برای درخشش دارم. من معمولا بدون هیاهو تیم خود را انتخاب می‌کنم و در بسیاری از اوقات آن گونه که بایسته و شایسته است به من توجه نمی‌شود. زیاد اهل مصاحبه نیستم و این باعث می‌شود تا در رسانه‌ها کم‌تر درباره من نوشته شود اما در میدان حرفم را می‌زنم.

پرشیچ درباره نزدیک شدن به منچستر یونایتد هم قبل از انتقال به بایرن گفت: در سال ۲۰۱۷ تا آستانه پیوستن به منچستر یونایتد پیش رفتم. مورینیو با من تماس گرفت و گفت که می‌خواهد راهی یونایتد شوم. تماس مربی بزرگی چون مورینیو من را بسیار خوشحال کرد.

او ادامه داد: نمی‌توانستم به مورینیو نه بگویم. خودم را آماده این انتقال کردم و همه چیز مهیا بود اما در نهایت متاسفانه اینتر اجازه جدایی را نداد و من واقعا ناراحت شدم.

پرشیچ درباره یورگن کلوپ هم که تجربه کار کردن با او را در دورتموند داشت، گفت: کلوپ مربی بزرگی است. او ما را قهرمان دو گانه فوتبال آلمان کرد. کلوپ فوتبال مدرن را به من یاد داد. او دفاع کردن از خط حمله را آموزش داد. سبک او برایم در ابتدا سخت بود اما عادت کردم. در فصل نخست همه چیز به خوبی پیش رفت اما من دوست نداشتم نیمکت نشینم شوم و به همین خاطر این موضوع را با کلوپ در میان گذاشتم و او هم با جدایی‌ام موافقت کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج