کعبی: تعطیلی لیگ آزاردهنده است
۹۱۳۱۲۳
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
۱۵۹۰
عقیل کعبی، مدافع میانی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد که آنها با تغییر تاکتیک توانستند در زمین قشقایی به پیروزی برسند.

خبرگزاری تسنیم: عقیل کعبی با اشاره به پیروزی تیمش برابر قشقایی در جام حذفی گفت: قشقایی جزو تیم‌های خوب لیگ یک است و بازی سختی مقابل این تیم داشتیم. در نیمه اول نمایش خوبی نداشتیم و قشقایی عملکرد خوبی داشت، ولی در نیمه دوم آقای اسکوچیچ تغییر تاکتیک داد و با چند جابه‌جایی توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا صنعت نفت شانسی برای رفتن به مراحل پایانی جام حذفی دارد؟»، بیان کرد: ما فصل گذشته هم در جام حذفی خوب جلو رفتیم و تراکتور و استقلال خوزستان را شکست دادیم، ولی در زمین خودمان به سایپا باختیم. در جام حذفی چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ولی تلاش می‌کنیم تا به مراحل بالاتر این رقابت‌ها برویم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره عملکرد این تیم در لیگ برتر تصریح کرد: خوشبختانه تا اینجا خوب نتیجه گرفتیم و با تفاضل گل کمتر نسبت به نساجی در رده ششم هستیم. دوست داریم خیلی بهتر از پارسال نتیجه بگیریم و برای رسیدن به این هدف باید تلاش کنیم و سختی بکشیم. با این شرایط حتی رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان هم دور از دسترس ما نیست.

«امسال فاصله تیم‌ها به هم نزدیک است و باید با تمرکز بالا بازی کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.»، کعبی با بیان این جمله در مورد بازی تیمش برابر سایپا در هفته ششم لیگ برتر گفت: بازی سختی داریم، ولی در زمین خودمان باید سه امتیاز را بگیریم تا با پیروزی به استقبال تعطیلات برویم. متأسفانه تعطیلات لیگ هم آزاردهنده است و این موضوع می‌تواند به خیلی از تیم‌ها آسیب بزند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج