فورچونه: موفقیت تیم مهم‌تر از گلزنی من است
۹۱۳۹۰۰
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
۳۴۹۵
مهاجم تراکتور در مورد شرایطش در تیم و همچنین اولین گلش در این تیم صحبت کرد.

ایلنا: کوین فورچونه در خصوص آمدنش به لیگ ایران و حضور در تراکتور اظهار داشت: امسال دوست داشتم فضای فوتبالی جدیدی را تجربه کنم که با پیشنهاد باشگاه تراکتور مواجه شدم، پس از دریافت این پیشنهاد از طریق مدیربرنامه‌هایم در مورد باشگاه تراکتور و شهر تبریز تحقیق کردم که شرایط ایده‌آل این تیم باعث شد که به پیشنهادشان جواب مثبت بدهم و تراکتور را برای ادامه فوتبالم انتخاب کنم.

وی در مورد شرایط تراکتور در طول مدتی که در این تیم حضور داشته گفت: شرایط تیم بسیار خوب است، ما کمپ تمرینی و امکانات فوق‌العاده‌ای داریم و با سرمربی بزرگی کار می‌کنم، همچنین بازیکنان بزرگ و باتجربه بازی در جام‌جهانی و تیم‌های مطرح اروپایی در تراکتور توپ می‌زنند که همگی از امتیازات بازی کردن در این تیم است و به طور خلاصه بخواهم بگویم از حضور در اینجا خوشحال هستم.

مهاجم فرانسوی تراکتور در مورد اینکه بازی در تیم پرطرفداری مثل تراکتور کار او را به عنوان بازیکن سخت می‌کند یا نه، گفت: درست است. تا جایی که می‌دانم تراکتور چندین سال عنوان پرتماشاگرترین تیم فصل را کسب کرده و یکی از اصلی‌ترین قطب‌های فوتبال ایران است. داشتن هواداران زیاد و مهم بودن تراکتور برخلاف چیزی که شما گفتید کار من را آسان می‌کند و باعث می‌شود که با انگیزه مضاعف بازی کنم و من همیشه از چالش‌های این چنینی استقبال می‌کنم و کارهای سخت را دوست دارم.

فورچونه در مورد به ثمر رسیدن اولین گلش در بازی با سایپا گفت: گلزنی برای یک مهاجم خیلی مهم است ولی موفقیت تیم خیلی مهم‌تر از گلزنی من است، تمرکز من به طور کامل روی بازی خودم است و دوست دارم دستورات سرمربی را به طور کامل در زمین اجرا کنم و به اینکه در بازی قبل چه اتفاقی افتاده زیاد فکر نمی‌کنم.

وی در مورد اینکه آیا این گل می‌تواند شروع تعداد گل‌های زیاد او برای تراکتور در این فصل باشد یا نه، گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم تا در خدمت تیم باشم و آن چیزی که از من خواسته شده را در زمین پیاده کنم. می‌دانم به عنوان مهاجم از من انتظار گلزنی می‌رود و خودم هم سعی دارم با گلزنی مقدمه پیروزی تراکتور را فراهم کنم.

مهاجم تراکتور در مورد کار با دنیزلی هم عنوان کرد: دنیزلی مربی خوب و باتجربه‌ای در سطح دنیاست که ارتباط خوبی با بازیکنان دارد و از همکاری با او خوشحال و راضی هستم و معتقدم می‌توانم خودم را با تاکتیک‌های مورد نظر این سرمربی وفق دهم.

فورچونه در مورد اینکه تراکتور تا به حال در لیگ برتر قهرمان نشده و اینکه هواداران این فصل فقط قهرمانی می‌خواهند هم عنوان کرد: قهرمانی نتیجه‌ای است که در پایان فصل حاصل می‌شود و ما برای رسیدن به آن باید تمام بازی‌ها را با قدرت انجام داده و اکثر آنها را ببریم. ما لازم داریم که همیشه آماده پیروزی باشیم و در این صورت است که جام‌ها و مقام‌ها هم نصیب‌مان خواهند شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج