گرشاسبی: فوتبال ایران یک ستون را از دست داد
۹۱۳۹۷۷
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
۴۹۶۴ 
حمیدرضا گرشاسبی با ناراحتی از درگذشت جعفر کاشانی گفت: فوتبال یک انسان وارسته، اخلاق مدار و کسی که وجودش آرامش بود را از دست داده است.

ورزش سه: حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق پرسپولیس در بیمارستان رسالت تهران حضور یافت در خصوص درگذشت زنده یاد جعفر کاشانی به خبرنگار ما گفت: جا دارد به جامعه ورزش در ابتدا تسلیت عرض کنم و سپس جامعه فوتبال و به ویژه پرسپولیس و شاهین که یک انسان وارسته، اخلاق مدار و کسی که وجودش آرامش بود و رفتار و کردار و گفتارش درس بود برای همه را مفت از دست دادیم. او جزو معدود انسان هایی است که ساخت و ساز در ورزش انجام داد و با چنگ و دندان شاهین را ساخت.

وی همچنین افزود: او یک یادگاری برای تربیت نوجوانان، جوانان و مردم ساخت و یک مکانی برای پیشکسوتان ساخت؛ یک مکانی بود که هر کسی که کم می آورد میرفت پیش جعفر کاشانی. ما یک ستون را از دست دادیم، به خانواده اش، جامعه فوتبال، پرسپولیسی ها و شاهینی ها تسلیت می گویم. ما یک انسان آرامش دهنده را از دست دادیم.

لازم به ذکر است زنده یاد جعفر کاشانی سال گذشته در هیئت مدیره پرسپولیس همکار گرشاسبی محسوب می شد. وی صبح امروز بر اثر بیماری قلبی درگذشت.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج