زادمهر: باید ورزشگاهی به نام کاشانی شود
۹۱۳۹۷۹
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
۲۹۰۹ 
درگذشت جعفر کاشانی به عنوان یکی از بزرگان تیم ملی و باشگاه پرسپولیس ضایعه ای برای فوتبال ایران به حساب می آید.

ورزش سه: دکتر محمد زادمهر یکی از همبازیان جعفر کاشانی در پرسپولیس دهه پنجاه است. او درباره فوت این بازیکن و چهره مطرح فوتبال ایران گفت:« من مات مانده ام. یکی دوروز پیش با ایشان صحبت کردم. ایشان یکی از کسانی بود که همیشه دغدغه زیادی داشت که فوتبال ایران و پرسپولیس پیشرفت کند و تا آخرین روزهای زندگی اش هم این هدف را داشت. او یک مرد فرهنگی و اخلاقی بود.»

زادمهر افزود:« همیشه جوابگو بود. هیچوقت نشد که تلفنش را پاسخ ندهد. ما از ایشان یادگرفتیم که هرکسی کاری داشت همیشه پاسخگو باشیم.»

او درباره کارهای مثبت جعفر کاشانی گفت:« یکی از مهمترین کارهای آقای کاشانی این بود که ورزشگاه امام رضا(ع) و شهید کاظمی را برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گرفت. من خودم در چند جلسه حضور داشتم و دیدم که با کوشش این مرد این اتفاق رخ داد. او شخصیت باشگاه شاهین را دوباره زنده کرد.»

همبازی سابق جعفر کاشانی از روز خداحافظی این بازیکن گفت:« در روز خداحافظی اش روی شانه های من در ورزشگاه دور افتخار زد. او کاپیتان تیم ملی بود و در روزهایی که فوتبال ملی کم برگزار می شد 40 بازی با پیراهن تیم ملی انجام داد. در تمام ورزش ها متبحر بود، والیبال خیلی خوب بازی می کرد و آنچه ایشان را از بقیه متمایز می کرد حسن اخلاق و رفتارش بود.»

او همچنین گفت:« وظیفه ما است که افکار ایشان را ادامه بدهیم. حداقل کاری که می توان کرد این است که ورزشگاهی به نام آقای کاشانی نام گذاری شود. او یکی از بزرگان تاریخ پرسپولیس است و به گردن این باشگاه حق دارد.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1398/07/10
دیگه چی ورزشگاه اصلا چطوره اسم تیم لنگ رد به نامش کنند
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1398/07/10
باز شروع شد مرده پرستی
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1398/07/10
انشالاه نگهدار به نام زاد مهر تاسیس کنیم عتیقه،،،،
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1398/07/10
خدا تمام رفتگان رابیامرزد وایشون راهم خدا رحمتش کنه روحش شاد واقعا ایشون انسان بزرگی بودن همه پیشکسوتان چه پرسپولیسی چه استقلالی قابل احترام برای تمام طرفداران هستند به نظر من کسی تا زنده هست باید به یادش باشی وقتی که از دنیا رفت دیگه چه فایده ما ایرانیها واقعا تا کسی از دنیا نرفته اصلا تو فکرش نیستیم ولی وقتی که از دنیا رفت همه میگن چه آدم خوبی بود تازه یادمون میاد که فلانی آدم خوبی بوده ولی چه فایده اگر دنیا را هم به نامش کنیم بازم هیچ ارزشی نداره
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1398/07/10
عباس دوران باآنهمه دلاوری ورشادت ودرآخرشهادت حتی یک میدان بنامش نیست
حججی باآن مظلومیت جایی به اسمش نیست
اونوقت این تافته جدابافته که بیست ساله دوکلمه روتکرارمیکنه
کلمه اول:بایدپرسپولیس باشگاه بشه
کلمه دوم : مندرجریان این موضوع نیستم
بایدورزشگاه به اسمش بشه لعنت به هرکس فکرکنه من استقلالی هستم من پرسپولیسی دوآتشه هستم اماآقای زادمهرضایعات جمع میکردی موفق تربودی
Sweden
18:56 - 1398/07/10
حالا احساساتیش نکنیم دیگه، خدا رحمتش کنه!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1398/07/10
ایشون هرکاری کرد برانکو رو فراری بده که موفقم شد.حالا شده اسطوره ی مردی و مردانگی؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج