عرب: تازه فهمیدیم کاشانی درست می‌گفت
۹۱۴۰۲۶
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
۶۶۱۸ 
ایرج عرب می گوید باشگاه شدن پرسپولیس خواست جعفر کاشانی بود که متاسفانه انجام نشد.

خبرورزشی: ایرج عرب در بیمارستان رسالت و در میان خبرنگاران در خصوص درگذشت جعفر کاشانی عنوان کرد: بنده تسلیت عرض می کنم خدمت خانواده ایشان و جامعه بزرگ ورزش و خانواده بزرگ پرسپولیس.

وی افزود: ما رفتن ایشان را باور نکردیم، هفته پیش در خدمت ایشان بودیم و مرتب هم با هم تماس می گرفتیم. قرار بود امروز هم در جلسه حضور پیدا کنند. انسان بسیار بزرگ و شریفی بودند. انسان معمولی نبودند و در عرصه ورزش و سیاست شریف و دوست داشتنی بودند. او قلبا مردم را دوست داشت، خدا روح ایشان را شاد کند و واقعا نمی دانم چه بگویم. غم درگذشت ایشان به عنوان یک بزرگمرد بسیار زیاد است و آرزوی مغفرت برای خودشان و صبر برای خانواده شان را دارم.

او در خصوص صحبت های زنده یاد کاشانی درباره باشگاه شدن پرسپولیس هم عنوان کرد: ایشان یک خواستی داشتند که خیلی مورد توجه قرار نمی گرفت اما کاملا کارشناسی و درست بود. اعتقاد داشتند پرسپولیس یک تیم است و باشگاه نیست و اعتقاد داشتند که مجموعه ای از عوامل عامل موفقیت است و همیشه هم می گفتند تا وقتی تیم باشگاه نشود مشکل حل نمی شود. من هم به این نتیجه رسیدم که حرف ایشان درست بود. هرچند همه جا هم می گفتند پرسپولیس باید باشگاه شود اما چون انجام نمی شد، ایشان اعتقاد داشت که باید انجام شود. امیدواریم این اتفاق بیفتد.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1398/07/10
بابا تو مگه میفهمی خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/07/10
تا وقتی خود عرب تو پرسپولیس باشه همچین اتفاقی نخواهد افتاد.
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/07/10
روح شاد❤❤❤دلتنگ میشیم
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/07/11
تودیگه زرزر نکن از فامیلیت معلوم که یه عرب بی ناموسی توبودی که برانکوفراری دادی خدا ازت نگذره ایشالا یه بلای سرزن بچت بیاد که نتونی زرزر کنی بی همه چی
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/07/11
وسط دعوانرخ تعیین نکن اگه بنابه باشگاه شدن باشه تیمهای زیادی هستن که هم امکانات وهم لیاقتشون برای اینکاربیشترازپرسپولیس وبسترشودارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج