حسنی‌پور: تلاش می‌کنیم در روسیه خوب امتیاز بگیریم
۹۱۴۳۷۳
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
۲۳۹۰ 
مربی تیم ملی کاراته گفت: تلاش می‌کنیم با همت بچه‌ها و تلاش کادرفنی در روسیه نیز امتیازات خوبی کسب کنیم تا در نهایت منجر به کسب سهمیه حداکثری شود.

خبرگزاری تسنیم: در خصوص شرایط تیم ملی کاراته ایران در آستانه مسابقات لیگ برتر کاراته وان روسیه اظهار داشت: فاصله زمانی مسابقات کاراته وان بسیار کم است و در این شرایط بحث ریکاوری و دوره انتقال بسیار مهم است. خوشبختانه با برنامه‌ریزی درستی که تا اینجا کار صورت گرفته است، بدن بازیکنان در شرایط خوبی قرار داشته است و عملکرد نسبی خوبی را در مسابقات داشتیم.

وی تصریح کرد: با بررسی عملکرد تک تک بازیکنان متوجه می‌شویم آنها در مسابقات اخیر عملکرد مناسبی داشتند و بدن آنها روند سینوسی نداشته است و یک روند ثابت و خوب را طی کرده است. شاید در برخی کاراته وان‌ها مرغوبیت مدالی ما نسبت به برخی مسابقات دیگر بهتر بوده است، اما اگر بخواهیم منطقی نگاه کنیم بچه‌هایی که برای رنکینگ تلاش می‌کنند امتبازات خوبی را جمع‌آوری کردند. در برخی اوزان نیز شاهد بازیکنانی هستیم که تغییر وزن دادند و عملکردشان روز به روز در حال بهتر شدن است و روند صعودی دارند.

مربی تیم ملی کاراته تصریح کرد: امیدوارم مجموعه فدراسیون، اصحاب رسانه و خانواده کاراته دست به دست هم بدهند و از تیم ملی کاراته در مسیر کسب سهمیه المپیک حمایت کنند. البته تا این جا حمایت وجود داشته است که بابت آن از همه ممنون هستیم. تلاش می‌کنیم با همت بچه‌ها و تلاش کادرفنی در روسیه نیز امتیازات خوبی کسب کنیم تا در نهایت منجر به کسب سهمیه حداکثری شود.

حسنی‌پور خاطرنشان کرد: هدف ما کسب سهمیه المپیک در هر سه وزن ممکن است. برای این مهم نیز باید در مسیر کسب سهیمه، پیوسته و منظم در سطح آمادگی مطلوبی قرار داشته باشیم. خیلی خوشحالم بازیکنان زیادی داریم که هنوز از شانس زیادی برای حضور در المپیک برخوردار هستند. این در حالی است که خیلی از تیم‌های مطرح دنیا این شرایط را ندارند، اما در ایران ما مدعیان زیادی را داریم که در حال رقابت با یکدیگر هستند و این موضوع پیام خوبی برای کاراته ایران است.