تساوی یک نیمه‌ای شهر خودرو و پرسپولیس
۹۱۴۷۴۰
۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
۴۱۵۵ 
جدال تیم‌های شهر خودرو و پرسپولیس در نیمه نخست برنده نداشت.

خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای هفته ششم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های شهر خودرو و پرسپولیس از ساعت 18:15 امروز (جمعه) در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب شهر خودرو: مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، سروش رفیعی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، سعید صادقی، محمدعلی فرامرزی، فرشاد محمدی‌مهر (10 - فرشاد فرجی)، یونس شاکری و علی نبی‌زاده.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، محمد نادری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، سیامک نعمتی، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی، بشار رسن، مهدی ترابی و علی علیپور.

دقیقه 13: ارسال مواج ترابی از جناح چپ با ضربه روی پای بشار به سمت دروازه رحمتی همراه شد که توپ در میانه راه به بدن مدافع پدیده برخورد کرد و راهی به دروازه این تیم نیافت.

دقیقه 14: رحمتی در حالی که قصد داشت پاس رو به عقب دفاع تیمش را دور کند ضربه‌اش به پای علیپور خورده و توپ در حالتی کاملاً خطرناک به کنار دروازه رفت.

دقیقه 15: ضربه سر خطرناک شاکری می‌رفت در گوشه دروازه پرسپولیس جای بگیرد، اما بیرانوند توپ را با کمک تیر دروازه به کرنر فرستاد.

دقیقه 22: فرشاد فرجی دقایقی بعد از ورودش به میدان به خاطر خطای شدید روی ترابی از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 25: علیپور با یک شوت فنی از پشت محوطه جریمه دروازه رحمتی را به طور جدی تهدید کرد.

دقیقه 28: پرسپولیس این بار از جناح چپ حمله‌ای را توسط نادری روی دروازه شهر خودرو تدارک دید، اما پاس بی‌دقت او در محوطه جریمه صدای پرسپولیسی‌ها را درآورد.

دقیقه 32: شوت محکم سعید صادقی از بالای دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه 37: داور این بار به سیامک نعمتی به خاطر خطا روی قاسمی‌نژاد کارت زرد نشان داد.

دقیقه 39: شاکری باز هم می‌توانست روی ضربه سر دروازه بیرانوند را باز کند، اما عکس‌العمل خوب این دروازه‌بان، دروازه پرسپولیس را نجات داد.

دقیقه 43: ترابی قدر پاس خوب علیپور را ندانست و ضربه‌اش را از زاویه بسته دروازه سیدمهدی رحمتی از گوشه محوطه جریمه به اوت زد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج