جزئیات جدید از مرگ شهاب بیرانوند
۹۱۵۲۰۱
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
۸۸۹۷
مرگ ناگهانی شهاب بیرانوند فیزیک کار ۱۹ ساله خرم‌آبادی سوالات زیادی را در ذهن علاقمندان به پرورش اندام به وجود آورد و عده‌ای این اتفاق را به مصرف دارو‌های استروئیدی ربط دادند.

خبرفیت: مرگ ناگهانی شهاب بیرانوند فیزیک کار ۱۹ ساله خرم‌آبادی سوالات زیادی را در ذهن علاقمندان به پرورش اندام به وجود آورد و عده‌ای این اتفاق را به مصرف دارو‌های استروئیدی ربط دادند.

محمدرضا پیرهادی مربی شهاب در گفتگویی جزئیات جدیدی از این حادثه را برایمان شرح داد و حتی مدعی شد پای بعضی‌ها برای تحریک او به منظور رفتن به ترکیه وجود داشته است: متاسفانه شوک بدی به جامعه پرورش اندام وارد شد.

جزئیات جدید از مرگ شهاب بیرانوند

شهاب از نظر مالی قادر به خریدن دارو‌های استروئیدی نبود و از یک مهر هم برای شرکت در مسابقات استان تهران دارو و مکملش را قطع کرده بودم. این چندروز حاشیه‌های مختلفی به شهاب نسبت دادند. یکی گفت اوردوز کرده، یکی گفت پپتاید زده، یکی گفت استروئید زیادی مصرف کرده است. باوجود اینکه همه چیز در گزارش پزشکی قانونی مشخص است.

او ادامه داد: شهاب دوز دارویی پایینی داشت و اژ ژنتیک خوبی برخوردار بود. ظاهرا از بیرون عده‌ای شهاب را تحریک کرده بودند که به سفر برون مرزی برای مسابقه برود. مثل اینکه به او قول سفر به ترکیه را داده بودند. شهاب هم، چون پاسپورت نداشت با مخالفت خانواده روبرو شده بود که به خاطر سنش طبیعی است.

حتما این مسئله را شخصا پیگیری می‌کنم چراکه همین تحریک باعث برهم خوردن تمرکز یک ورزشکار جوان شد و دست آخر با فوتش کام همه ما را تلخ کرد. به خانواده شهاب بیرانوند تسلیت می‌گویم و از رسانه شما بابت پیگیری ماجرا تشکر می‌کنم.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
-
00:03 - 1398/07/14
آهـان، پس علت مرگش قصـد سفـر به ترکیه بوده.... ممنون از توضیحت...
پس یادمون باشه قصد سفر به ترکیه نکنیم
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1398/07/14
الان جزئیاتش کجا بود،؟
علتش سفر به ترکیه بود؟
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1398/07/16
هرکی بخواد بره ترکیه خونش پای خودشه
پاسخ ها
امیر حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
همین تور خربوزه می خوری پای لرزشم باش
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1398/08/18
منظورش اینه چون خانواده اش برای سفرش به ترکیه مخالفت کردن احتمال خودکشی اش هم هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج