دادگر: خانواده بیرانوند اجازه دهند علت مرگ را اعلام می‌کنیم!
۹۱۵۲۲۲
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۸
۵۲۶۴ 
دوست صمیمی شهاب بیرانوند گفت: نمی‌دانم این حرف‌ها که می‌گویند او به دلیل مصرف دارو فوت کرده از کجا می‌آید.

خبرفیت: خبر مرگ نابهنگام شهاب بیرانوند قهرمان ۱۹ ساله خرم آبادی به اندازه کافی تلخ بود. تلخی این اتفاق، اما وقتی بیشتر شد که عده‌ای در فضای مجازی مرگ این فیزیک کار جوان را به مصرف بیش از حد دارو‌های استروئیدی ربط دادند.

اگرچه هنوز جزئیات دقیقی از این حادثه در دست نیست، اما طی تماس تلفنی با میثم دادگر دوست صمیمی شهاب بیرانوند و از ورزشکاران نام آشنای پرورش اندام کمی از جزئیات این ماجرا باخبر شدیم.

دادگر: خانواده بیرانوند اجازه دهند علت مرگ را اعلام می‌کنیم!

دادگر در این‌باره گفت: من هم مثل شما در شوک هستم و حال خوبی ندارم. شهاب دوست صمیمی من بود و برای مسابقه از خرم آباد به تهران آمده بود و در مسافرخانه حضور داشت. نمی‌دانم این حرف‌ها که می‌گویند او به دلیل مصرف دارو فوت کرده از کجا می‌آید، اما همین را بدانید که این بچه حتی استروئید هم مصرف نمی‌کرد و خیلی کم از مکمل استفاده می‌کرد.

وی افزود: اگر خانواده آن مرحوم اجازه بدهند به زودی علت فوت را اعلام میکنیم و فقط رو سیاهی برای عده‌ای خواهد ماند. شهاب با همین بدن توانست اورال مسابقات البرز شود و چندروز پیش هم در دسته یک فیزیک استان تهران، جایی که ناصر خدامی، شنتیا لکپور و مهدی عبادی حضور داشتند پنجم شد.

آن‌هایی که می‌گویند او به دلیل مصرف استروئید فوت کرده وجدان ندارند. فقط همین را بگویم که یکی از خوش ژنتیک‌ترین فیزیک کاران را از دست دادیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج