عیسی‌زاده: اسکوچیچ به ایران برمی‌گردد
۹۱۵۳۸۶
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
۴۸۹۷ 
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان می‌گوید اگر این باشگاه باید از سوی وزارت نفت خصوصی سازی شود در مقابل صدا و سیما هم باید حق پخش مسابقات را به آنها پرداخت کند.

خبرگزاری ایلنا: علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان درباره نتایج طلایی پوشان در هفته‌های اخیر اظهار داشت: خداراشکر تیم خوبی داریم و از نظر فنی بازیکنان و کادرفنی خیلی خوب کار کرده‌اند. تیم یکدل و یکدستی داریم و متاسفانه از نظر مالی دقیقا برعکس مسائل فنی هستیم.

او با اشاره به مشکلات مالی افزود: مشکلات ما موجب شد تا سرمربی هم به آن معترض باشند؛ اینکه ایشان گفته‌اند به ایران برنمی‌گردند را قبول نداریم و ایشان برمی‌گردند. آقای اسکوچیچ الان یک هفته مرخصی دارند و ما باید ببینیم که چه کاری از دستمان برمی‌آید.

عیسی زاده در پاسخ به این سوال که اسکوچیچ در گفت و گو با وی چه گلایه‌ای داشته گفت: مشکلی بزرگی نداریم و تنها دغدغه فعلی ما مسائل مالی است. ایشان از همه چیز راضی هستند و پول فعلا مشکل ماست. ما پیگیری کردیم و به دنبال اسپانسر هستیم. جذب اسپانسر در مراحل نهایی است و اگر خدا بخواهد به زودی با معرفی اسپانسر مشکلات را برطرف کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت درباره ابلاغیه وزیر نفت درباره خصوصی سازی تیم‌های نفتی عنوان کرد: بالاخره آقای وزیر یک بخش نامه‌ای را تایید کرده‌اند و ما هم تابع بخش نامه هستیم. هر چه که آقای وزیر بگویند را ما اجرا می‌کنیم. باید همه چیز طبق مقررات پیش برود و قطعا زمان‌بر خواهد بود. باید شرایط خاص و شرکت خصوصی سازی را در نظر بگیریم.

او ادامه داد: آقای وزیر قصد دارند قوانین را اجرا کنند؛ الان دو قانون وضع شده که تنها یک قانون در حال اجرا است. کمک شرکت نفت به تیم‌های حرفه‌ای باید قطع شود و قانون دیگر این است که وزارت ورزش و جوانان و صدا و سیما باید حق پخش تلویزیونی را به باشگاه پرداخت کنند، ولی متاسفانه این قانون اجرا نمی‌شود و فقط در حال حاضر می‌خواهند باشگاه خصوصی شود.

علی عیسی زاده درباره پیشنهاد خارجی برای رضا جبیره و مسلم مجدمی گفت: در خصوص این دو بازیکن سرمربی ما رضایت ندادند که به پیشنهادها پاسخ بدهیم. این احتمال وجود دارد شاید در نیم فصل آنها منتقل شوند. پیشنهاد رضا اروپایی بود و پیشنهاد برای مجدمی از تیم الزورا بود آقای اسکوچیچ موافقت نکردند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج