آسیب‌دیدگیِ ۹۵هکتار از پارک چیتگر
۹۱۵۴۸۶
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
۳۷۶۱
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت حفظ درختان پارک چیتگر توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت حفظ درختان پارک چیتگر توضیحاتی ارائه کرد.

آسیب‌دیدگیِ ۹۵ هکتار از پارک چیتگر

زهرا صدر اعظم نوری صبح امروز در حاشیه جلسه علنی شورا با حضور در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت خشک شدن درختان پارک چیتگر با بیان این که پارک چیتگر در دهه ۴۰ احداث شده و ۸۰۰ هکتار وسعت دارد گفت: همچنین از نظر مسائل اکولوژیک پارک چیتگر دارای ارزش بالایی است و طبیعی است که طی چند دهه اخیر درختان آن فرسوده شده و عمرشان به پایان برسد و این در حالی است که گرمای زیاد هوا و آبیاری آنها نیز موضوع جدی است که باعث نابودی و خشک شدن درختان می‌شود که متاسفانه این اتفاق هم رخ داده است.

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران با بیان این که متاسفانه به دلیل این که درختان پارک چیتگر طی سنوات گذشته در فصل مناسب آبیاری نشده‌اند و حدود ۹۵ هکتار از این بوستان آسیب دیده است گفت: در همین راستا جلساتی برگزار شد تا بتوانیم اقدامات مناسب را دنبال کرده و به نتیجه مناسب دست یابیم.

وی در مورد شائبه خشک کردن عمدی درختان تصریح کرد: چیتگر پارکی نیست که بتواند مورد تصرف افراد سودجو قرار گیرد و افراد سود جو بتوانند در آن ساخت و ساز انجام دهند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1398/07/14
قطعا مافیای زمین خواری و عدامل مدیریتی فاسد شهرداری در نابودی درختان نقش بی بدیل دارند ‌. و کولر گازی نشینان ستادهای مفت خور شهرداری درصدشونو از تغییر کاربری میگیرند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج