«پشتیبانی دام قزوین» مکلف به ذخیره‌ی مرغ شد
۹۱۵۵۵۶
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
۵۹۹۲ 
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری قزوین روز یکشنبه در ستاد تنظیم بازار استان قزوین، افزود: شرکت پشتیبانی امور دام استان، خواستار مصوبه‌ای از ستاد تنظیم بازار استان برای خرید گوشت مرغ با هدف کنترل قیمت در بازار بود که مدیریت ارشد استان نیز از آن استقبال کرد.

جماران: سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری قزوین روز یکشنبه در ستاد تنظیم بازار استان قزوین، افزود: شرکت پشتیبانی امور دام استان، خواستار مصوبه‌ای از ستاد تنظیم بازار استان برای خرید گوشت مرغ با هدف کنترل قیمت در بازار بود که مدیریت ارشد استان نیز از آن استقبال کرد.

وی گفت:باید همکاری لازم با شرکت پشتیبانی دام برای ذخیره سازی مرغ در راستای مصوبه ستاد تنظیم بازار استان صورت گیرد تا بتوان از افزایش قیمت این محصول در بازار جلوگیری کرد.

این مسئول با بیان اینکه با کاهش قیمت دام زنده، قیمت گوشت در بازار کاهش محسوسی نیافته است، افزود: باید سازمان تعزیرات حکومتی و صنعت و معدن نظارت خود را بیشتر کرده و با شرکت گوشت زیاران وارد مذاکره شده و قیمت را در بازار کاهش دهند.

وی با اشاره به تشکیل منظم و مستمر ستاد تنظیم بازار استان، افزود: البته ضرورت بازار بر تشکیل منظم جلسات ستاد تنظیم بازار تاکید دارد چون مردم، مسئولان را در کف بازار و مغازه‌ها بر اساس قیمت اقلام قضاوت کرده و محک می‌زنند.

حبیبی گفت: البته دولت قصد ندارد بیش از اندازه در بازار دخالت کند ولی از نظارت بر حوزه بازار و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم غافل نمی‌شود.

وی افزود: هدف از نظارت بر بازار در گام نخست، جلوگیری از کمبود کالا و در گام بعد کنترل قیمت‌ها است که در این راستا اقدامات ستاد تنظیم بازار در برخی مناسبت‌ها از جمله ایام محرم و آخر سال پررنگ‌تر می‌شود.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1398/07/15
چراچاخان بگو برای اربعین ببریم عراق
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1398/07/15
چراچاخان بگو برای اربعین ببریم عراق
United Arab Emirates
07:24 - 1398/07/15
''' یعنی مکلف به '' گران فروشی ''' مرغ شد!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج