کامبوج فرصت ایده‌آل سردار برای افزایش گل‌های ملی
۹۱۵۹۷۱
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
۳۳۰۱
امروز تمرینات تیم ملی فوتبال ایران زیر نظر مارک ویلموتس برگزار شد که در آن مهاجم ایرانی زنیت که در دوران اوج خود قرار دارد یکی از آماده ترین بازیکنان تمرین امروز به شمار می آمد.

ورزش سه: امروز تمرینات تیم ملی فوتبال ایران زیر نظر مارک ویلموتس برگزار شد که در آن مهاجم ایرانی زنیت که در دوران اوج خود قرار دارد یکی از آماده ترین بازیکنان تمرین امروز به شمار می آمد.

امروز دومین روز از دور چهارم تمرینات تیم ملی برای انجام دو دیدار ‌مقابل تیمهای کامبوج و بحرین از سری مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور ملی پوشان در کمپ تیمهای ملی برگزار شد.

کامبوج فرصت ایده‌آل سردار برای افزایش گل‌های ملی

بدون شک یکی از امیدهای اول گلزنی تیم ملی مهاجم آماده این روزهای تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ است که با درخشش فوق العاده در این تیم حالا به یکی از ارکان اصلی تیم ملی ایران در دوره مارک ویلموتس بدل شده است که انتظار گلزنی از او در این برهه در بالاترین حد خودش قرار دارد.

کامبوج فرصت ایده‌آل سردار برای افزایش گل‌های ملی

این در حالی است که پس از جام جهانی انتقادات زیادی علیه او شده بود تا آن جا که وی مجبور شد عطای حضور در تیم ملی را به لقایش ببخشد اما کارلوس کی روش سرمربی وقت تیم ملی اجازه نداد بین او و تیم ملی فاصله ای بیفتد و حالا او این روزها با اعتماد به نفسی زیاد به دنبال افزایش تعداد گل های ملی خود است و بازی خانگی مقابل کامبوج شاید بهترین فرصت برای سردار فوتبال ایران باشد تا شمار گل های خود را افزایش دهد.

کامبوج فرصت ایده‌آل سردار برای افزایش گل‌های ملی

سردار امروز در تمرینات با روحیه تر از همیشه در تمرینات فردی و گروهی شرکت داشت در عین حال که می داند مردم ایران علی رغم اینکه از گلزنی ها و روند موفقیت آمیزش در فوتبال اروپا خوشحال می شوند اما گلزنی با لباس تیم ملی را با هیچ چیز دیگر مقایسه نمی کنند.

سردار حالا با تغییر روند تاکتیکی تیم ملی در دوران ویلموتس فضای بیشتری برای اثبات توانایی‌هایش دارد و قدر مسلم سردار این فرصت را از دست نخواهد داد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج