دزد و پلیس ویلموتس و سردار در کمپ تیم ملی
۹۱۶۰۴۴
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹
۴۱۶۲ 
شاد ترین و فعال ترین فرد حاضر در تمرینات تیم ملی ایران مارک ویلموتس است. آقای بلژیکی که تمرین می‌دهد، شوخی می‌کند و حالا به دنبال تنبیه بدنی بازیکنانش نیز هست.

ورزش سه: شاد ترین و فعال ترین فرد حاضر در تمرینات تیم ملی ایران مارک ویلموتس است. آقای بلژیکی که تمرین می‌دهد، شوخی می‌کند و حالا به دنبال تنبیه بدنی بازیکنانش نیز هست.

در هشت سال اخیر عادت کرده بودیم که نظم و انضباط کی‌روشی را در کمپ تیم‌های ملی تماشا کنیم. فردی که علی‌رغم رابطه بسیار خوب و صمیمی با بازیکنان هاله ای بین خود و شاگردانش شکل داده بود و قدرتمند ترین فرد حاضر در تمرینات، اردوها و مسابقات شناخته می‌شد.

دزد و پلیس ویلموتس و سردار در کمپ تیم ملی

اما حالا با حضور ویلموتس همه چیز فرق دارد. فردی که شخصا در آیتم‌های تمرینی حضور پیدا می‌کند و کار بازیکنان را زیر نظر می‌گیرد. علاوه بر آن یخ موجود بین او و شاگردانش آب شده و مربی بلژیکی بهترین رابطه را با ستاره‌های ایرانی دارد. بگذارید به تمرین امروز و بسیار شاداب تیم ملی اشاره کنیم.

جایی که ویلموتس بازیکنان تیم ملی را به چهار گروه تقسیم کرد. بالای سر یک گروه وحید هاشمیان و دو گروه دیگر دستیاران این مربی قرار گرفتند و آقای سرمربی کار نظارت بر گروهی را داشت که اعضایش سردار آزمون و محمدحسین کنعانی زادگان بودند.

دزد و پلیس ویلموتس و سردار در کمپ تیم ملی

ویلموتس توپ‌های مولتن که مختص جام ملت‌های آسیا بود را در دست گرفت و برای یکی بلند می‌فرستاد تا با سر بزند و برای یکی زمینی می‌داد تا با ضربه بغل پا توپ را دوباره به آقای سرمربی باز گرداند.

در این آیتم ویلموتس هنگام هر ضربه توپ را در اختیار می‌گرفت و نکات مختلف را به بازیکنانش گوشزد می‌کرد. نکاتی که گاهی خنده و شوخی هم با آن چاشنی می‌شد تا دومین تمرین بی روح و خشک نباشد. اما در یکی از صحنه‌ها سردار آزمون به شوخی توپ را سمت ویلموتس شوت کرد.

دزد و پلیس ویلموتس و سردار در کمپ تیم ملی

مسئله ای که باعث واکنش سرمربی تیم ملی شد؛ وی بعد از این حرکت آزمون به سرعت سمت او دوید و از طرف دیگر مهاجم تیم ملی نیز فرار می‌کرد تا دست مرد بلژیکی به او نرسد. صحنه ای که بازی دزد و پلیس را در ذهن بازیکنان تداعی کرد و باعث خنده و شادابی افراد حاضر در تمرین شد.

سرمربی بلژیکی و خوشرو تیم ملی حالا با روحیه و چهره‌ای سرحال در تمرینات حاضر شده و سعی می‌کند تا آن را به شاگردانش نیز منتقل کند. یوزهای ایرانی پنجشنبه این هفته در استادیوم آزادی با کامبوج بازی می‌کنند که دیدار نسبتا آسانی برای آن‌ها خواهد بود.

اما سه شنبه هفته آینده با حضور در منامه مقابل بحرین بازی می‌کنند که یکی از مسابقات سخت این گروه است و علاوه بر آمادگی تاکتیکی، به آمادگی روحی نیز احتیاج دارد. مسئله‌ای که ویلموتس به خوبی آن را هدف گرفته و برای رسیدن به آن تلاش می‌کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1398/07/16
خوب دیگه سرمربی شوخ ....فعلا که اقای ویلموتس خیلی از کیروش سرتره...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج