۸+۲ خوزستانی در تیم ملی امید
۹۱۶۰۵۸
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۹
۳۶۹۱
فوتبال خوزستان با حضور 8نماینده در تیم ملی دوباره رونق گرفته و نوید روزهای اوج دوباره خود را می دهد، هر وقت فوتبال خوزستان قدرتمند بوده، فوتبال ملی ما حرف های زیادی برای گفتن داشته است.

ورزش سه: فوتبال خوزستان با حضور 8نماینده در تیم ملی دوباره رونق گرفته و نوید روزهای اوج دوباره خود را می دهد، هر وقت فوتبال خوزستان قدرتمند بوده، فوتبال ملی ما حرف های زیادی برای گفتن داشته است.

اسامی 35 بازیکن برای تیم ملی امید اعلام شد که در این بین نام 8 بازیکن از تیم های خوزستانی دیده می شود که در این بین 6 بازیکن از خوزستان و دو بازیکن از استان های دیگر دیده می شوند. 8بازیکنی که از شش تیم مختلف به تیم ملی امید ایران دعوت شده اند.

۸+۲ خوزستانی در تیم ملی امید

تیم فولاد خوزستان با 4 بازیکن بیشترین نماینده را در بین خوزستانی ها در تیم ملی امید دارد. عارف آقاسی از ایذه، سعادت حردانی از رامهرمز، وحید نامداری از دزفول و امیرحسین باقرپور از بابل استان مازندران هستند.

در تیم صنعت نفت نیز دو بازیکن به نام های جعفر سلمانی از شادگان و رضا جبیره از دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد حضور دارند. رامین داوودی بازیکن ایذه ای استقلال خوزستان و حبیب فرعباسی گلر مسجدسلیمانی از نفت دیگر نمایندگان تیم های خوزستانی هستند.

۸+۲ خوزستانی در تیم ملی امید

علاوه بر این هشت بازیکن، دو بازیکن دیگر خوزستانی در لیست حضور دارد، یونس دلفی از شالروا بلژیک و معراج اسماعیلی گلر اندیمشکی تیم ذوب آهن اصفهان که برای رسیدن به المپیک در کنار 25 بازیکن دیگر زیر نظر استیلی می جنگند.

۸+۲ خوزستانی در تیم ملی امید

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج