عارف: پلیس باید در میان مردم و برای مردم باشد
۹۱۶۲۱۵
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
۳۹۸۵
رئیس مجمع امید تهران با بیان اینکه پلیس باید در میان مردم و برای مردم باشد، گفت: وضعیت آسیب‌های اجتماعی در تهران بویژه در برخی مناطق شرم آور است البته گزارش‌هایی که از سوی نیروی‌های نظامی و انتظامی داده شده است نشان از بهبود نسبی وضعیت محلاتی همچون هرندی است.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مجمع امید تهران با بیان اینکه پلیس باید در میان مردم و برای مردم باشد، گفت: وضعیت آسیب‌های اجتماعی در تهران بویژه در برخی مناطق شرم آور است البته گزارش هایی که از سوی نیروی‌های نظامی و انتظامی داده شده است نشان از بهبود نسبی وضعیت محلاتی همچون هرندی است.

عارف: پلیس باید در میان مردم و برای مردم باشد

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، محمدرضا عارف به همراه اعضای مجمع امید تهران با حضور در فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ از تلاشهای پرسنل نیروی انتظامی قدردانی کردند.

رئیس مجمع امید تهران طی سخنانی با تبریک هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه، ایجاد امنیت و آرامش در کشور را مرهون تلاشهای نهادهای نظامی و انتظامی از جمله پلیس می دانیم، گفت: ما برای این که پلیسی عالم،‌ باتجربه و امین و وظیفه‌شناس داشته باشیم، باید به امر تحقیق و پژوهش در این نیرو توجه کنیم و وقتی نیرویی وارد پلیس می‌شود، مراحل آموزشی مناسب را طی کند.

وی با بیان اینکه پلیس باید در میان مردم و برای مردم باشد، تصریح کرد: برخورد خوب پلیس با مردم و اینکه مامن و پناهگاه مردم باشد می تواند در جامعه باعث ایجاد آرامش شود. احساس عمومی در مقطع فعلی رضایت‌مندی از عملکرد نیروی انتظامی را نشان می دهد.

عارف بر لزوم پیشگیری از جرم در کشور تاکید کرد و گفت: باید با استفاده از ظرفیت نخبگان و تقویت مرکز مطالعات نیروی انتظامی در مقوله پیشگیری از جرم تلاش بیشتری صورت گیرد چرا که معتقدم با فرهنگ سازی می توان میزان جرایم را کاهش داد.

وی با اشاره به مشاهداتش از برخی منطقه‌های تهران از جمله محله هرندی گفت: وضعیت آسیب‌های اجتماعی در تهران بویژه در برخی مناطق شرم آور است البته گزارش هایی که از سوی نیروهای نظامی و انتظامی داده شده است نشان از بهبود نسبی وضعیت محلاتی همچون هرندی است ولی در دهه پنجم انقلاب در شان انقلاب اسلامی نیست که شاهد معتادان متجاهر در سطح شهر باشیم.

رئیس فراکسیون امید ایجاد نظم در جامعه را یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی دانست و تاکید کرد: سرمایه اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه است و بخشی از سرمایه اجتماعی در اختیار و به دست نیروی انتظامی است. مردم شکل حاکمیت، اخلاق حاکمیت و تغییر در رفتار حاکمیت را در چهره نیروی انتظامی و برخورد آنها می‌بینند.

در این دیدار سرتیپ رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گزارشی از اقدامات و فعالیتهای پلیس را ارائه کرد.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/07/16
آقای عارف برو کشکت بسا.ول معطلی...
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/07/16
این صحبتها مربوط به رابطه مردم با پلیس در خارج از کشور ایران هستش شما جوگیر نشو و دایه مهربانتر از مادر نشو اینا همش حرفه
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/07/16
زرشک...نماینده اول تهران مگر پلیس کار دیگر انجام میدهد..
اگر بروی دانشگاه درس بدهی سنگین تری....
ژن برتر چطوره....
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/07/16
پلیس هرکاری میکند انجام دهد فقط با آقازاده ها کاری نداسته باسد
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/07/16
که در حال حاظر نیست متاسفانه
پاسخ ها
shanjani.............
United Arab Emirates
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
'''' آیا آقای عارف مگه نمیداند ' پلیس همیشه وسط مردم ایستاده است?
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج