رفع محدودیت جذبِ معلمان در برخی مدارس
۹۱۶۲۴۷
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
۴۶۱۶ 
وزیر آموزش و پرورش خبر داد:
وزیر آموزش و پرورش در حاشیه نشست روسای ادارات آموزش و پرورش استان گیلان گفت: ۱۰۸هزار کمبود معلم در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با روش‌های قانونی جبران شده است.

خبرگزاری ایلنا: وزیر آموزش و پرورش در حاشیه نشست روسای ادارات آموزش و پرورش استان گیلان گفت: ۱۰۸هزار کمبود معلم در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با روش‌های قانونی جبران شده است.

رفع محدودیت موردیِ جذبِ معلمان در برخی مدارس

محسن حاجی میرزایی درحاشیه نشست روسای ادارات آموزش و پرورش استان گیلان و در جمع خبرنگاران گفت: برآوردهای وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ کمبود 108 هزار معلم بود که اکنون با اعمال راهکارهای قانونی و اتخاذ تدابیر لازم از قبیل بکارگیری نیروهای رسمی با پرداخت اضافه کار و همچنین تبدیل وضعیت نیروهای واجد شرایط جبران شده است.

وی افزود: در روزهای آینده نیز محدودیتهای موردی در برخی مدارس برطرف می شود.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: امسال مشکل کمبود معلم در مدارس کشور به مراتب کمتر از پارسال است و نگرانی خاصی از این بابت وجود ندارد.

حاجی میرزایی با بیان اینکه در سال های آینده تعداد زیادی از معلمان کشور بازنشسته خواهند شد، افزود: در همین راستا نیازهای وزارت آموزش و پرورش در گزارشی به دولت اعلام شده است و اکنون کارگروهی متشکل ازکارشناسان سازمان برنامه وبودجه، سازمان امور استخدامی کشور و وزارت آموزش و پرورش، در حال برآورد تعداد دقیق معلم برای مدارس کشور هستند تا در بستر جذب قانونی نیروهای جدید، این نیاز برطرف شود.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/07/16
لطفا اضافه کارهای تدریس را پرداخت کنید آقایان قبلی دروغ گفتن شما باصداقت کار کنید اضافه کار تدریس ۹۷ را پرداخت کنید
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/07/16
وزیر آموزش و پرورش در هیئت دولت هیچ خاصیتی ندارد بجز اینکه صبحها که میاد پاستور یا علی میگه و کرکره مغازه دولت رو بالا میبره و ظهر هم که میشه داخل پاستور رو آب و جارو میکنه و کرکره رو میکشه پایین تا فردا .....یعنی این طور بگم که از اتوشویی بخار بلند میشه ولی از وزرای الکن و بی خاصیت و ویرانگر ونحس این وزارتخانه خیر .....عمر من که تو این بیغوله فنا شد ....
United Arab Emirates
17:14 - 1398/07/16
همش دروغ دروغ دروغ!
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1398/07/17
روز اول مهر در مقطع ابتدایی شهری که نامش را نمی برم 61 کلاس بدون معلم بود. مرگ بر دروغ گویان جیره خوار بی لیاقت که فقط به فکر جیب خودشان هستند و تا 35 سال هم مشغول خیانت در آموزش و پرورش هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج