مهاجری: موفقیت با نساجی مهم‌ترین اولویتم است
۹۱۶۸۸۰
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
۲۳۳۹
سرمربی نساجی مازندران گفت: چقدر یک هوادار می‌تواند شریف، مودب، فهیم و فوتبالی باشد؟! واقعاً مردم قائمشهر حرف ندارند، خودم را لایق این سیل از محبت‌های آنها نمی‌دانم‌.

روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران: محمدرضا مهاجری در گفت‌وگو با رسانه باشگاه، با عنوان اینکه چه در دوران بازیگری و چه در دورانی که مربی بودم، بارها به ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر آمدم و تقریباً با شور و حال هواداران نساجی آشنا بودم، اظهار کرد: در تیم‌های مختلفی چه به‌عنوان بازیکن، چه به‌عنوان دستیار و سرمربی حضور داشتم و تقریباً هر هواداری که فکرش را کنید، دیده‌ام اما واقعاً فکر نمی‌کردم که قائمشهر چنین جو فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه هواداران نساجی و این فضای بی‌نظیر قائمشهر را وقتی درک کردم که خودم به‌عنوان سرمربی در این تیم معرفی شدم، ادامه داد: چقدر یک هوادار می‌تواند شریف، مودب، فهیم و فوتبالی باشد؟! واقعاً مردم قائمشهر حرف ندارند، خودم را لایق این سیل از محبت‌های آنها نمی‌دانم‌.

مهاجری: موفقیت با نساجی مهم‌ترین اولویتم است

سرمربی نساجی مازندران خاطرنشان کرد: از روز اولی که قرار شد هدایت نساجی را به‌عهده بگیرم، از همه مشکلات این تیم باخبر بودم و با چشمی باز نساجی را انتخاب کردم، پس لزومی ندارد هر لحظه بخواهم بهانه‌جویی کنم و از مشکلات باشگاه بنالم اما همانطور که می‌دانید مهم‌ترین ابزار یک مربی، بازیکن است، وقتی من نتوانم از بازیکنانم به بهانه عدم صدور کارت‌شان استفاده کنم یا اینکه با تهدیدهایی از سوی فدراسیون مبنی بر جلوگیری از بازی چند بازیکن دیگر مواجه شوم، واقعاً نمی‌دانم چه باید بکنم تا شرمنده اعتماد مردم نشوم.

مهاجری با بیان اینکه هیچ‌وقت دوست ندارم مردم عزیز مازندران را ناراحت کنم و الحمدلله مردم هم در چند روز اخیر به‌خوبی مرا درک کردند، تصریح کرد: همین سطح از شعور و فهم اجتماعی برای من یک دنیا ارزش دارد؛ ارزش‌ها در فضای فوتبال نباید همیشه ریالی باشند بلکه گاهی رفتارها و محبت‌‌های مردم یک دنیا ارزشمند است.

وی تاکید کرد: روز اول بنای کارم همان‌طور که به من گفتند این بود که تیمی را ببندیم تا بتوانیم نساجی را در لیگ برتر حفظ کنیم اما حقیقتاً رفتارهای خالصانه مردم، مسئولیت ما را دوچندان و سنگین کرد.

سرمربی نساجی مازندران یادآور شد: واقعاً فکر نمی‌کردم با یک برد نساجی این‌قدر یک شهر غرق در شادی و سرور شود؛ چنین فضایی انگیزه‌ ما را هم بیشتر می‌کند تا بتوانیم به روند موفقیت‌های‌مان ادامه دهیم.

مهاجری اضافه کرد: ناراحتی به‌وجودآمده‌ام فقط به‌خاطر مردم بود نه چیز دیگری، از آنجایی که همیشه در طول زندگی‌ام سعی کردم صداقت را سرلوحه کارم قرار دهم جا دارد بدون هیچ منتی به هواداران بگویم با پیشنهادات چشم‌گیری از سوی تیم‌های دیگر نیز مواجه بودم اما همانطور که گفتم موفقیت و پیروزی با نساجی و خوشحالی دل این مردم، در حال حاضر مهم‌ترین اولویتم است.

وی در پایان گفت: باز هم می‌گویم امیدوارم تا قبل از بازی با تراکتور طبق قول مدیرعامل و مالکان محترم، مشکل صدور کارت‌ها رفع شود، چون در غیر این‌‌صورت واقعاً کاری از دستم برنخواهد آمد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج