صیادمنش: دیگر به فنرباغچه فکر نمی‌کنم
۹۱۶۹۶۰
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
۸۸۷۸ 
اللهیار صیادمنش گفت: شاید من هم بودم صیادمنش را به تیم ملی دعوت نمی‌کردم. باید در تیمم این‌قدر خوب کار کنم که آقای ویلموتس مرا دعوت کند.

خبرورزشی: اللهیار صیادمنش از ترکیه هم نتایج استقلال را دنبال می‌کند. البته او دوست نداشت حالا که از این تیم دور است درباره اش حرف بزند و فقط برای هم‌تیمی‌های فصل قبلش آرزوی موفقیت می‌کرد. صیادمنش درباره وضعیتش در تیم جدید ترکیه‌ای و البته دعوت نشدن به اردوی تیم ملی با ما همکلام شد.

* از استانبول اسپور چه خبر؟

در آخرین بازی تیم‌مان ۱۴ دقیقه بازی کردم و کم‌کم دارم با وضعیت و شرایط این تیم آشنا می‌شوم.

* چرا این‌قدر کم بازی می‌کنی؟

طبیعی است! من بعد از فصل بدنسازی به این تیم اضافه شده‌ام و در هیچ یک از دیدار‌های دوستانه تیم استانبول اسپور حضور نداشتم.

* مربی تیمت در این باره با تو حرف نزده است؟

اتفاقاً وقتی تلاش زیاد مرا دید به من گفت حواسش به من هست. می‌گفت باید دست از تلاش نکشم تا به ترکیب اصلی راه پیدا کنم و البته دلیل بازی نکردنم را هم برایم توضیح داده است.

* چه دلیلی داشت؟

او می‌گفت ما دو ماه با یک گروه از بازیکنان تمرین کرده‌ایم و با همان‌ها سیستم‌مان را برای ورود به مسابقات ترتیب داده‌ایم و نمی‌توانیم یک‌مرتبه تو را به ترکیب ببریم. می‌گفت باید یکی دو ماه کنار تیم باشم و مسابقات را از نزدیک ببینم و در فرصت‌های فیفادی در دیدار‌های دوستانه بازی کنم تا بتوانم با تیم هماهنگ شوم. الان کل تیم ما با هم هماهنگ هستند و من هم باید خودم را با آن‌ها همراه کنم.

* حرف دیگری به تو نزد؟

سرمربی‌مان برای اینکه خیالم را راحت کند گفت اگر لازمم نداشت برای به خدمت گیری من به باشگاه فشار نمی‌آورد تا از فنرباغچه به این تیم بروم. من هم به او حق می‌دهم، چون تا یک ماه پیش با بازیکنان این تیم بازی نکرده بودم و تازه تازه دارم با فضای این تیم آشنا می‌شوم.

* از فنر باغچه خبر داری؟

دیگر به باشگاه قبلی‌ام فکر نمی‌کنم و همه تمرکزم را روی تیم جدیدم گذاشته‌ام. من تازه ۱۸ ساله‌ام و باید صبر کنم تا فرصت به من هم برسد و بعد آن وقت خودم را نشان بدهم. اینکه توقع داشته باشم از روز اول در یک تیم جدید خارجی که هیچ شناختی از من ندارند بروم و فیکس شوم غیرمنطقی است.

* چه شد که به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت نشدی؟

این نظر کادر فنی است که من هم صددرصد به آن احترام می‌گذارم. شاید من هم بودم صیادمنش را دعوت نمی‌کردم. باید در تیمم این‌قدر خوب کار کنم که آقای ویلموتس مرا دعوت کند. برای همین این‌قدر خوب کار می‌کنم که در نهایت ویلموتس دعوتم کند.

* از استقلال خبر داری؟

خوشحال شدم که دو بازی آخر را با برد تمام کرده است. امیدوارم استقلال هرچه زودتر به جایگاه اصلی اش برگردد.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Sweden
09:04 - 1398/07/18
ترانسفر به ترکیه اونم تو این سن آخه، واقعا فاجعه مدیریتی استقلال!!!!!
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1398/07/18
اینم دیگه سوخت و تمام شد.
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1398/07/18
خخخخخ.....برو پیش شفر .......گفتی شاید الان اونجا خبریه
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1398/07/18
پس به چی فک میکنی جوووجوووو
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1398/07/19
هارت وپورت الکی عین .......ازفن باغچه پرتش کردن بیرون
پاسخ ها
hma
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
هرچی بودخیانت مدیران استقلال رونمیشه کتمان کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج