پایان ناخوش برای هفته خوشِ تالار شیشه‌ای
۹۱۶۹۸۳
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
۱۰۱۴۴ 
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (۱۷ مهر ماه) به عدد ۳۱۳ هزار و ۴۸ واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته حدود چهار درصد افت داشت.

ایرنا نوشت: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (۱۷ مهر ماه) به عدد ۳۱۳ هزار و ۴۸ واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته حدود چهار درصد افت داشت.

در پنج روز معاملات هفته‌ای که گذشت شاخص بورس ١٣ هزار و ٦٩ واحد کاهش داشت، شاخص کل در پایان روز چهارشنبه (١٠ مهر ماه) با عدد ٣٢٦ هزار و ١١٧ واحد به معاملات پایان داد که این رقم در روز چهارشنبه (١٧ مهر ماه) به عدد ٣١٣ هزار و ٤٨ واحد رسید.

شاخص آزاد شناور در آخرین روز معاملات هفته گذشته ٣٧٩ هزار و ٣٧١ واحد بود که در روز چهارشنبه این هفته به رقم ٣٦٢ هزار و ٧٢ واحد رسید و کاهش ١٧ هزار و ٢٩٩ واحدی را رقم زد.

همچنین شاخص کل (هم وزن) در پایان هفته گذشته ٩٦ هزار و ٤٢١ واحد بود که در هفته جاری این عدد به ٩١ هزار و ٣٠٠ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) از ٦٤ هزار و ٥٤٤ واحد به عدد ۶۱ هزار و ١١٦ واحد رسید.

ارزش بورس تهران در هفته ای که گذشت ۱۱ هزار و ۶۳۳ میلیارد ریال بود که در مقایسه با هفته گذشته چهار درصد کاهش را تجربه کرد، همچنین ارزش فرابورس در مدت ذکر شده سه هزار و ۲۳۴ میلیارد بود که نسبت به مدت مشابه هفته گذشته با کاهش چهار درصدی همراه شد.

در هفته منتهی به سوم مهر ماه فقط فرآورده های نفتی با بازدهی مثبت برای سرمایه گذاران همراه بودند و در مقابل موارد دارویی، حمل و نقل، خودرو، قند و شکر، رایانه، بانک ها، بیمه و بازنشسته، رادیویی، انبوه سازی، صنایع غذایی به جز قند و شکر، سیمان، چندرشته ای صنعتی، فلزات اساسی، کانه های فلزی تامین آب، برق و گاز از جمله صنایعی بودند که کمترین میزان بازدهی را به خود اختصاص دادند و طبق آمار ارائه شده در هفته‌ای که گذشت مواد دارویی و حمل و نقل با بیشترین کاهش همراه بودند.

در هفته‌ای که گذشت خودرو و قطعات، فلزات اساسی، انبوه سازی املاک و مستغلات، شیمیایی، سرمایه گذاری ها، صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله، بیمه و بازنشستگی، چندرشته ای صنعتی، عرضه برق، گاز، بخار و آب گرم، دارویی، سیمان، آهنک و گچ و حمل و نقل انبار داری و ارتباطات، استخراج کانه های فلزی، صنایع غذایی به جز قند و شکر و فرآورده های نفتی نسبت به دیگر صنایع بیشترین حجم معاملات را داشتند.

همچنین بانک ها و موسسات اعتباری، فلزات اساسی، صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله، دارویی، خودرو و قطعات، شیمیایی، فرآورده های نفتی، صنایع غذایی به جز قند و شکر، انبوه‌سازی املاک و مستغلات، سیمان، آهک و گچ، بیمه و بازنشستگی، عرضه برق، گاز، بخار و آب گرم، واسطه گری های مالی و پولی، سرمایه گذاری ها و محصولات کاغذی بیشترین میزان از ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1398/07/18
تو هفت ماه پانصد درصد سود گرفتید حالا ده درصد پس دادید ناخوشید
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/07/18
بابا این تازه واردها به محض منفی شدن بازار اوضاع رو بدتر میکنن با رفتارهای هیجانی و صف فروش کردن سهام ها.
Iran, Islamic Republic of
01:58 - 1398/07/19
چرا چرند میگویید
اگر بورس این افت و خیز را نداشته باشد که بورس نیست
گوگوری مگوریه
فاز منفی می. دهید چهار درصد فلان درصد بروبابا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج