از این ستم بنیان‌کن به سینما غافل نباشید!
۹۱۷۷۰۲
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
۶۶۳۸
انجمن صنفی تهیه کننده/ کارگردانان فیلم های سینمایی نسبت به انتشار قاچاق «رحمان ۱۴۰۰» در فضای مجازی بیانیه ای را منتشر کرد.

خبرگزاری صبا: به دنبال انتشار قاچاق فیلم سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» در فضای مجازی انجمن صنفی تهیه کننده/ کارگردانان فیلم های سینمایی متنی را منتشر کرد.

از این ستم بنیان‌کن به سینما غافل نباشید!

متن انجمن صنفی تهیه کننده/ کارگردانان فیلم های سینمایی به شرح زیر است:

«به نام حق
جناب آقای دکتر انتظامی
ریاست محترم سازمان سینمایی

با درود و سلام

اگر گوش مردم از اخبار قاچاق فیلم‌های سینمای ایران پرشده باشد، اگر ذهن مخاطبان سینمای ایران نسبت به غارت فیلم‌های سینماگران بی حس شده باشد و اگر فغان صاحبان فیلم‌های به یغما رفته در میان مشکلات ریز و درشت مردم، گم شده باشد، قطعا شما به عنوان سکاندار اصلی کشتی سینمای ایران، نتوانسته و نمی توانید از این ستم بنیان کن، غافل باشید.

نمونه اخیر این جفای دردناک انتشار قاچاق فیلم سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» در فضای مجازی، آن هم پیش از انتشار رسمی در شبکه نمایش خانگی است.

اگر قرار است دولت عزیزمان وظایف حکومتی خود را در قبال سینمای ایران اجرا کند، این شمایید که اصلی ترین نقش را در اجرای این وظایف به عهده دارید.

ما اعضای انجمن صنفی تهیه کننده /کارگردانان فیلم‌های سینمایی، دست کم در دورانی که تصدی مسوولیت سازمان سینمایی کشور را دارید، شما را عضوی از اهالی سینما می دانیم و کمترین توقع‌مان به تاسی از سعدی بزرگ که گفته است «چو عضوی به درد آورد روزگار / دگر عضوها را نماند قرار!» ابراز همدردی با صاحبان این فیلم است. اگرچه مسوولیت شما بسیار بیش از این است.

انجمن صنفی

تهیه کننده/ کارگردانان
فیلم‌های سینمایی
۲۰ مهرماه ۱۳۹۸»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج