۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند
۹۱۷۷۲۰
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
۹۷۳۶ 
نیش تیز مرگ دیر یا زود به سراغ هر کدام از ما خواهد آمد. این موضوع در مورد مخلوقات روی پرده سینما نیز صحت دارد، با شخصیت‌های دوست داشتنی که ساعت‌ها مشتاقانه آن‌ها را نگاه کرده و به سرگذشت آن‌ها اهمیت می‌دادیم و ناگاه در برابر چشمان بهت‌زده ما جانشان را از دست می‎دهند.

برترین‌ها: نیش تیز مرگ دیر یا زود به سراغ هر کدام از ما خواهد آمد. این موضوع در مورد مخلوقات روی پرده سینما نیز صحت دارد، با شخصیت‌های دوست داشتنی که ساعت‌ها مشتاقانه آن‌ها را نگاه کرده و به سرگذشت آن‌ها اهمیت می‌دادیم و ناگاه در برابر چشمان بهت‌زده ما جانشان را از دست می‎دهند.

گاهی اوقات وداع ما با شخصیت‌های سینمایی محبوبمان طولانی و تلخ است و گاهی نیز حتی بدون خداحافظی و در شرایطی که اصلاً انتظارش را نداریم به مرگ شخصیت مورد علاقه‌مان مواجه می‌شویم.

گاهی نیز مرگ این شخصیت‌ها چنان غیرمترقبه و نابهنگام است که دل شما را شکسته و قسمت می‌خورید که دیگر چنین فیلم‌هایی را نگاه نکرده یا دستکم به آن‌ها اعتماد نکنید. این قدرت سینماست که شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. دستمال کاغذی‌هایتان را دم دست گذاشته و برای گریه آماده شوید، زیرا می‌خواهیم شما را با دردناک‌ترین مرگ‌های تاریخ سینما آشنا کنیم.

۱۰. دور افتاده- ویلسون

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

البته این مورد مرگ یک شخص واقعی و به معنای واقعی یک مرگ به شمار نمی‌آید، اما این بدترین درماندگی و دردی است که به خاطر از دست دادن یک توپ والیبال حس خواهید کرد.

در فیلم «دور افتاده» (Cast Away) چاک نولند (با بازی تام هنکس) پس از سقوط هواپیمای مسافربری خود را در یک جزیره متروکه می‌یابد و متوجه می‌شود او تنها کسی است که از این فاجعه جان سالم بدر برده است. بدین ترتیب وی به تنهایی باید راهی برای زنده ماندن در این جزیره پیدا کند.

تنها چیزی که ارتباط او با را دنیای تمدن برقرار کرده و البته به عنوان یک همدم خاموش می‌تواند چاک را از دیوانگی نجات دهد یک توپ والیبال مارک ویلسون است. چاک با خون خود یک روی این توپ را رنگ آمیزی کرده و سپس با گذاشتن مقداری شاخ و برگ بالای آن، به این توپ ظاهری شبیه سر انسان داده و مانند یک انسان واقعی با او صحبت و رفتار می‌کند.

ویلسون حتی در نقشه فرار چاک از جزیره نیز به او کمک می‌کند، البته به باور چاک! اما هنگامی که چاک در خواب است، ویلسون رفته رفته از قایق او دور شده و به سمت اقیانوس می‌رود طوری که چاک علیرغم تلاش فراوان نمی‌تواند آن را بازگرداند.

تماشای ویران شدن و درماندگی روحی تام هنکس در این سکانس یکی از دردناک‌ترین اتفاقاتی است که فراتر از مرگ یک شخصیت محبوب است. ویلسوووووون!


۹. مارلی و من- مارلی

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

داستان مرگ فیلم «مارلی و من» (Marley & Me) یکی از آن داستان‌هایی است که ممکن است برای بسیاری از ما رخ داده باشد. این فیلم داستان یک سگ است که به عضوی از خانواده تبدیل می‌شود، اما به دلیل اینکه عمر سگ‌ها به مقدار قابل توجهی کمتر از انسان‌هاست، زودتر از صاحبانش خانواده را با مرگ خود ترک می‌کند.

اگر به یک مدرک سینمایی برای اینکه ثابت شود سگ بهترین دوست انسان است نیاز دارید، این فیلم بهترین گزینه و نمونه تاریخ سینما در این مورد است، جایی که نبوغ اوون ویلسون را نظاره‌گر هستیم. دردناکی این فیلم بدین دلیل است که براحتی همه ما با آن ارتباط برقرار می‌کنیم.

همه ما دستکم یک بار یک حیوان خانگی داشته‌ایم که جایگاه خاصی در قلب ما داشته است. با این وجود در برهه‌ای به هر دلیلی (پایان عمر طبیعی یا یک حادثه یا بیماری) باعث شده مجبور شویم با این دوست نزدیکمان وداع کنیم.

بدین ترتیب در شرایطی که سال‌ها هرجا رفته‌اید این حیوان نیز در کنار شما بوده، به یکباره مجبور می‌شوید او را تنها بگذارید. اگر چه فیلم «مارلی و من» فیلم چندان شناخته شده‌ای نیست، اما پایان آن دل انسان را به درد می‌آورد.


۸. هری پاتر و محفل ققنوس- سیریوس بلک

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

بعد از اینکه در طول سه فیلم تنها یک رابطه فامیلی برای هری پاتر در جهان باقی می‌ماند و او هم در یک سکانس تکان‌دهنده کشته می‌شود. در فیلم «هری پاتر و محفل ققنوس» (Harry Potter and the Order of the Phoenix) شاهد مرگ نابهنگام و غیرمنتظره شخصیت سیریوس بلک به عنوان پدرخوانده دوست داشتنی هری پاتر هستیم که هیچ کس انتظار آن را نداشت.

در جریان نبرد بین محفل ققنوس و گروه مرده‌خواران، سیریوس و دوستانش موفق می‌شوند هری پاتر و دارودسته‌اش را از نابودی کامل نجات دهند. در شرایطی که همه چیز خوب و بر وفق مراد به نظر می‌رسد، یک نفرین مرگ سیاه به سراغ سیریوس آمده و تنها جنازه بی‌جان او را برای هری پاتر باقی می‌گذارد و بعد از آن است که شاهد قهقهه و شاید بلاتریکس خبیث از این ماجرا هستیم.

مرگ سیریوس بلک اولین اتفاقی بود که به طور واقعی تاریکی را به این فرانچایز آورد. بدین ترتیب «هری پاتر و محفل ققنوس» به سیاه‌ترین و تلخ‌ترین بخش از داستان‌های هری پاتر تبدیل شد.


۷. پیشتازان فضا: خشم خان- اسپوک

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

شخصیتی به نام اسپوک که برای چندین نسل از علاقمندان داستان‌های علمی تخیلی شناخته شده بوده و عبارتی را ابداع کرده که برای دهه‌ها در سینما و تلویزیون به کار گرفته شده به نظر فناناپذیر می‌رسد، به ویژه در فرانچایزی به محبوبیت و دوام «پیشتازان فضا» (Star Trek).

اما به نظر می‌رسد که تمام این اتفاقات و بزرگ کردن این شخصیت برای ایجاد یکی از دردناک‌ترین و باورنکردنی‌ترین مرگ‌های تاریخ سینما و تلویزیون صورت گرفته است، جایی که مردی بسیار منطقی تصمیم می‌گیرد تنها کاری که می‌تواند را برای نجات دوستانش انجام دهد و این همان اتفاقی است که ما را به سمت جعبه دستمال کاغذی کنارمان سوق می‌دهد.

در «پیشتازان فضا: خشم خان»، اسپوک برای نجات دوستانش که در اتاق تشعشع هستند جان خود را فدا می‌کند و شرایط را برای فرار سفین اینترپرایز فراهم می‌کند، در حالی که افسر کرک دیر متوجه این موضوع شده و نمی‌تواند مانع او شود. صحبت‌های این دو در لحظات پایانی از دو سوی شیشه و مرگ آرام اسپوک در نتیجه تشعشعات بر دردناک بودن این مرگ می‌افزاید.


۶. رستگاری در شاوشنک- بروکس

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

فیلم «رستگاری در شاوشنک» (The Shawshank Redemption) همواره به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما، اگر نه بهترین آن‌ها، شناخته شده و با فراغ بال سالهاست که در صدر ۲۵۰ فیلم برتر تاریخ سینما در وبسایت سینمایی IMDb قرار دارد؛ بنابراین جای تعجب ندارد که در این فیلم مرگی وجود داشته باشد که دل شما را به درد می‌آورد و این افتخار نیز به مرگ بروکس می‌رسد.

کتابدار و مرد مهربان و دل نازک زندان ایالتی شاوشنک، بروکس هتلن بیش از ۵۰ سال در این زندان بوده و بدین ترتیب به زندگی در درون این زندان عادت کرده و چیزی به غیر از کتابداری بلد نیست.

در واقع او از زمانی که بسیار جوان بوده به زندان افتاده و تقریباً تمام زندگی‌اش را درون این فضای محدود می‌گذارند و بدین ترتیب به عنوان یک سالمند هیچ آمادگی و امکانی برای زندگی خارج از زندان ندارد. با این وجود وقتی که بروکس آزاد می‌شود وارد دنیایی می‌شود که بسیار متفاوت از ۵۰ سال پیش بوده و برای بروکس ناشناخته است.

در این شرایط است که بروکس تصمیم می‌گیرد سرنوشتش را خود تعیین کند. تماشای او در حال نوشتن نامه پیش از خودکشی‌اش به یکی از هم سلولی‌هایش بسیار دردناک است، به خصوص وقتی که عبارت «بروکس اینجا بود» را روی ستون حک کرده و سپس خود را از همان ستون دار می‌زند.

جدای اینکه جرم او در دوران جوانی چه بوده است، بروکس انسان مهربان و خوبی بود و تماشای رنجی که سیستم به او تحمیل کرده بود دل انسان را از بی‌عدالتی‌های اجتماعی به درد می‌آورد.


۵. ارباب حلقه‌ها- بورومیر

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

قهرمانانه‌ترین مرگ تمام دوران، سرنوشت بورومیر در «ارباب حلقه‌ها» (The Lord of the Rings) یک سرنوشت کاملاً ملموس و انسانی است که مدت کوتاهی پس از افتادن در دام حلقه و تمایل برای بدست آوردن آن رخ می‌دهد. او که در لحظات آخر به اشتباه خود پی برده و خالصانه خود را آماج حمله اوروک های‌ها قرار می‌دهد، تلاش شجاعانه بورومیر برای محافظت از دوستانش را می‌توان داستان رستگاری او دانست و آخرین داستانی که او در این فرانچایز روایت می‌کند.

هیچگاه تنفر را قوی‌تر از زمانی که رییس اوروک‌ها تیر آخرش را برای شلیک به سمت بورومیر آماده می‌کند حس نخواهید کرد و هیچگاه نیز امید را به اندازه زمانی که آراگورن وارد ماجرا می‌شود تا بورومیر را نجات دهد در دلهایتان نخواهید داشت. اما متاسفانه هیچ کاری نمی‌توانید در مورد سه تیری که در سینه او فرو رفته بکنید. بدون شک او شایستگی پایانی بهتر از این را داشت.


۴. سرنیتی- هوبان واشبرن

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

بعد از آنکه سریال کوتاه ۱۴ اپیزودی «کرم شب تاب» (Firefly) دنیایی منحصربفرد از وسترن‌های فضایی را در تمام وجهه‌های آن ساخت، طرفداران این سریال چنان از اتمام زودهنگام این سریال درمانده بودند که از هیچ تلاشی برای ادامه این سریال به هر شکلی فروگذار نکردند.

آن‌ها با راه‌اندازی کمپین‌هایی سعی کردند تا شبکه‌ای دیگر ادامه آن را دنبال کند و حتی برای تامین هزینه انتشار آن در قالب نمایش خانگی را نیز فراهم کردند. بدین ترتیب تلاش‌های آنان به ساخت فیلمی به نام «سرنیتی» (Serenity) منتهی شد هر چند بسیاری هنوز هم پایان زودهنگام سریال «کرم شب تاب» را جنایتی فراموش نشدنی می‌دانند.

بدین ترتیب وقتی که یکی از شخصیت‌های اصلی و محبوب این سریال در دنباله سینمایی به یکباره با فرو رفتن یک نیزه در سینه‌اش جان داد بسیاری از طرفداران سریال به شکلی غیرقابل وصف درمانده شدند.

بعد از با موفقیت به زمین نشاندن سفینه در بحبوحه یک حمله، خلبان هوبان واشبرن حتی این فرصت را پیدا نکرد جمله‌اش را تمام کند که جاس ویدیون (کارگردان) یک نیزه بزرگ را در سینه او فرو کرد. تلاش‌های همسرش برای بلند کردن او بعد از این ماجرای دردناک نیز بیش از پیش به تلخی این سکانس می‌افزاید.


۳. آپ- اِلی

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

برای یک سکانس آغازین کمتر از ده دقیقه‌ای، انیمیشن «آپ» (Up) موفق می‌شود همه مخاطبان را از لحاظ احساسی نابود سازد. در قالب یک مونتاژ از زندگی کارل و الی، شاهد شکل‌گیری رابطه عمیق این دو در طول سال‌های زندگی مشترک هستیم.

الی یک ماجراجو است که می‌خواهد در زندگی‌اش هیجان و تفریح داشته باشد و کارل نیز در این مسیر و در هر قدم همراه اوست. اما بزرگ‌ترین ماجراجویی که این دو می‌خواهند با هم داشته باشند ناگهان غیرممکن می‌شود. در کمال ناباوری و در یک سیلی سخت به آرزو‌های این زوج، مشخص می‌شود که الی نمی‌تواند باردار شود.

بدین ترتیب این دو در کنار هم زندگی کرده تا پیر می‌شوند و الی پیش از این که کارل بتواند او را به سفری دور دنیا که همیشه قولش را داده بود ببرد از دنیا می‌رود. این روی تلخ سرنوشت است که همواره مسیر زندگی این دو را تعیین می‌کند. بعد از مرگ الی، کارل به سفر می‌پردازد و با این کار علاقه و تعهد خود را به الی نشان می‌دهد، چیزی که بر تاثیرگذاری فیلم می‌افزاید.


۲. پلی به سوی ترابیتیا- لزلی بورک

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

در فیلم «پلی به سوی ترابیتیا» (Bridge to Terabithia) چیزی که به عنوان یک ماجراجویی خانوادگی احساسی دو کودک که آرامش را در رابطه دوستانه خود یافته‌اند آغاز می‎شود، خیلی زود به تصویر دردناکی از بیرحمی سرنوشت مبدل می‌شود. مطمئن باشید اگر این فیلم را ندیده‌اید خود را از دردی باورنکردنی نجات داده‌اید.

جس پسربچه‌ای ۱۲ ساله همراه با یک دختر جدید به نام لزلی دنیای فانتزی خاص خودشان را درست کرده‌اند جایی که می‌توانند قهرمان، پادشاه، ملکه و هر چیزی که می‌خواهند باشند و هیولا‌های هر روزه خود از اذیت و آزار در مدرسه گرفته تا نادیده گرفته شدن را در این قلمرو فانتزی در جنگل شکست دهند.

تنها چیزی که برای ورود به این دنیای حیرت‌انگیز لازم دارند تکه طنابی است که روی رودخانه‌ای در دل جنگل کشیده شده است و البته کمی حس تجسم کردن؛ و در کمال ناباوری این همان چیزی است که برای مرگ لزلی کافی است. تنها روزی که جس لزلی را برای سفر ماجراجویانه‌اش دعوت نمی‌کند همان روزی است که لزلی سعی می‌کند به تنهایی از رودخانه بگذرد.

ما نیز تنها وقتی متوجه ماجرا می‌شویم که جس پس از بازگشت به خانه از والدینش خبر مرگ لزلی را می‌شنود. همان تکه طناب باعث می‌شود که لزلی به درون آب افتاده و بدون خداحافظی باری همیشه جس را ترک کند. اما ترابیتیا همچنان بردوام است و جس عشق و پذیرش مرگ عزیزان را به خاطر زندگی از دست رفته لزلی یاد می‌گیرد.


۱. مسیر سبز- جان کافی

۱۰ مرگ دردناک و تکان‌دهنده در فیلم‌ها که ما را به گریه انداختند

«مسیر سبز» (Green Mile) یک فیلم بسیار خاص است. در طی سه ساعت رفته رفته و خیلی آرام همه راز‌ها آشکار شده و مشخص می‌شود مردی ترسناک که به خاطر جنایتی هولناک انتظار مرگ را می‌کشد، در واقع به اشتباه و به خاطر جنایتی که دیگری مرتکب شده به اعدام محکوم شده است.

تحمل این واقعیت برای شخصیت اصلی داستان و مخاطبان بسیار دردناک است در حالی که کاری هم نمی‌توان کرد. جان کافی این قابلیت خدادادی را دارد که چیز‌های بد را پاک کند. او که شاهد قتل دو دختربچه است تلاش می‌کند آن‌ها را به زندگی بازگرداند، اما دیگر خیلی دیر شده است.

از آن بدتر اینکه او را به جرم قتل همان دو دختر دستگیر کرده و پس از محاکمه به زندان می‌فرستند تا برای صندلی الکتریکی آماده شود. با این وجود میل او به کمک به دیگران هیچگاه از بین نمی‌رود. مهربانی کافی در واقعی‌ترین و پاکترین شکل ممکن قرار دارد.

او دارای قدرتی ماوراءالطبیعه است که می‌تواند از آن برای درمان تومور‌های مغزی و زنده کردن مرده استفاده کند، اما در دنیایی به بیرحمی و خشونت دنیای ما، او مجبور می‌شود که بدترین اعمال انسانی را متحمل شود. این که او از تاریکی ترسیده و دوست ندارد هنگام اعدام کلاه مخصوص را سرش بگذراند یک آرایه سمبولیک از تاریکی دنیای ماست که ماجرای جان کافی را حقیقتاً ناراحت کننده‌تر از قبل می‌سازد.

اگر «رستگاری در شاوشنک» بهترین فیلم تاریخ سینماست، باید بدانید که «مسیر سبز» نیز توسط همان استفن کینگ نوشته شده و کارگردانی او را نیز همان فرانک دارابونت بر عهده داشته است که این موضوع می‌تواند برای تایید بهترین بودن این فیلم کافی باشد.

منبع: whatculture

حسین علی پناهی
انتشار یافته: 56
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1398/08/05
اون سرنوشت بورومیر واقعا دردناک بود. به نظرم پیتر جکسون خیلی عالی عمل کرد و اینکه میگین شایستگی پایانی بهتر از این را داشت درک نمیکنم اگر چه بورومیر اینقدر دوست داشتنی هست که نبودش خیلی دردناک هست و دوست داشتیم در جنگ آخر هم باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
چرا از میگ میگ حرفی نزدین :(
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
درد امروز جامعه احمق هایی مثل توست که در هر مورد نظر چرت میدید و فکر میکنید بامزه هستید
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1398/08/05
والا من بشخصه از مرگ برومیر خوشحال شدم
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1398/08/05
رستگاری در شاوشنک را چندین بار دیده ام
اینقدر این فیلم دیده ام که الان میتوانم تمام دیالوگ های اندی و رد را از حفظ تو هر صحنه از فیلم بگم!!!
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1398/08/05
پرواز بر فراز اشیانه فاختهمک مورفی با بارس جک نیکلسون
غم انگیز و غیر منتظره
عجیب بود نذاشتینش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
چون اون نمرد... دیوانه شد
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1398/08/05
چرا عکس نداره بی سلیقه ها، غیر آخری هیچکدوم یادم نیومد
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1398/08/05
تا عکس مسیر سبز رو دیدم مو به تنم سیخ شد. واقعا مرگ اخر داستان غم انگیز بود.
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/08/05
بعضی از مرگ های گیم آف ترونز هم می تونه تو این لیست قرار بگیره
پاسخ ها
بدون نام
Sweden
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
اعدام ند استارک. عروسی سرخ. دیگه؟
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1398/08/05
جای بازیگر نقش جان رنو در فیلم لئون خالی بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
دقیقا.کاش نمیمردش..البته با اون مرگ اون آهنگ بسیار زیبای و پایان دهنده تیتراژ خوش نواز بود
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1398/08/05
این فیلمارو دیدم ولی هیچکدوم از مرگاش دردناک نبود
جوری نوشتین هرکی ندیده باور میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
برو مرگ سیریوس رو یه بار دیگه ببین
تازه اینجا خیلی بی بخار نوشتن
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1398/08/05
فیلمهای تام هنکس عالی هستن
مسیر سبز
دورافتاده
من هربار از تماشاشون لذت میبرم
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1398/08/05
فقط مسیر سبز،یادمه نیم ساعت از فیلمو فقط گریه کردم.
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1398/08/05
یادمه واسه الی توی انیمیشن اپ اونقدر گریه کردم...
چشام پف کرد.
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1398/08/05
بنظر من
شیردل ـه مل گیبسون
دن کورلئونه در پدرخوانده
ماریون در سایکو هیچکاک
مرگ هیلاری سوانک در میلیون دلاری
اینقده زیاده که عمراً تو این لیبست بگنجه
البته همه ی مرگ ها رو میشه تو این لیست جا داد بجز غرق شدن جک تو فیلم تایتانیک :دی
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1398/08/05
مرگ "پو" تو فیلم five feet apart هم خیلی بد بود
پاسخ ها
Niloofar
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
استلا و ویل:(
z*bts
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
واقعا مرگ پو واقعا غیر منتظره و دردناک بود! اونم دقیقا شب قبل دیدن کسی ک دوسش داشت و اونقدر براش ذوق داشت! TT واقعا دل من یکی رو ک شکست!
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1398/08/05
دوتا فیلمی که از فرانک دارابونت نام بردید واقعا بینظیرند
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1398/08/05
مرگ های توی هری پاتر منمن برای اسنیپ بیشتر گریه کردم لعنتی :((((
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
مرگ یکی از دو قلو های ویزلی
United Kingdom
20:24 - 1398/08/05
در فیلم The Departed بیلی به شکلی ناراحت کننده کشته شد. در فیلم Leon کشته شدن لئون خیلی متاثرکننده بود. در ترمیناتور دو وقتی با بازی آرنولد خودش رو فدا می کنه بسیار غمناکه. در فیلم تاریخ مجهول آمریکا دنی بسیار تلخ کشته شد و در زیبای آمریکایی لستر.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
بدترین مرگ بیلی تو departed بود.بیچاره چقدر تو کارش زجر کشید تا آزاد بشه ولی ...
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/08/05
نوجوون بودم که فیلم پلی به سوی ترابیتیا رو دیدم ...خیلی تاثیر گذار و ناراحت کننده بود
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1398/08/05
وای لزلی خیلی بد بود من هنوز تو شوک مرگشم
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1398/08/06
نجات سرباز رایان، شجاع دل،مظنونین همیشگی،غازهای وحشی، call of duty مدرن وار ۳ و مرگ دو شخصیت کلیدی داستان، هابیت ۳، ولی در فهرست بالا مسیر سبز از همه باشکوه تر و تراژیک تره. سپاس
پاسخ ها
بدون نام
Sweden
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
کدوم مرگ در مظنونین همیشگی خیلی به یاد ماندنیه؟
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1398/08/06
مسير سبز... با تاثيرگذاري بيشتر از كتابهاي آسماني براي نشان دادن ذات پاك و ذات شرور انسان.
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1398/08/06
15 دقيقه اول انيميشن up هم واقعا ناراحت كننده هست آدم دلش ميگيره وقتي زنه فوت ميكنه. خوشبخت بودن و زنه مرد اونوقت اينهمه زن و شوهرا مثل سگ و گربه هستن تا آخر عمر به جون هم بسته ان :))
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1398/08/06
من از مرگ سیریوس خیلی ناراحت شدم البته به نظرم مرگ اسنیپ و دامبلدور هم خیلی ناراحت کننده بود
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1398/08/06
ب نظرم فیلم خطای ستاره بخت ما هم فیلمی بود ک لازم بود اسمش تو لیست باشه مرگ انسل الگورت خیلــــــــــی ناراحت کننده بود
پاسخ ها
z*bts
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
وای خدای من مرگ انسل تو ستاره بخت ما واقعا غیر منتظره بود! :(
Iran, Islamic Republic of
03:34 - 1398/08/06
تمام مرگ‌های هری پاتر ما را به گریه انداختند...
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
دقیقا . مخصوصا مرگ سدریک دیگوری وسوروس اسنیپ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
مرگ سیریوس و دابی بدتریناشون بودن
United States
03:55 - 1398/08/06
مثل همیشه جالب و مفید. سپاس از جناب پناهی
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1398/08/06
وقتی بچه بودم فیلم مسیر سبز رو دیدم ...
وااااای باورم نمیشه من و اون حجم از گریه!!!
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/08/10
وای چقدر گریه دار!! کل دستمال های من که تموم شد! اصن اینا غم انگیزترین و گریه آورترین اند.
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1398/08/13
مرگ هکتور به دست آشیل توی فیلم تروی واقعا غمگینه
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/08/27
واقعا فیلم ذستاخیزی در شاوشنگ خیلی قشنگ است ولی در فیلم اپ مرگ الی مسخره بود وباید در فیلم شبر شاه مرگ موفاسا را جای ان می گذاشتید
Iran, Islamic Republic of
03:16 - 1399/01/04
نمیدونم چرا تمام مرگ های هری پاتر گریه آورن فکر کنم میشود همه را اینجا آورد مرگ اسنیپ و سیریوس واقعا باعث شد بار ها و بار ها صحنه های فیلم رو ببینم و بار ها باهاش گریه کنم
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1399/01/27
مرگ برومیر تو یاران حلقه واقعا غم انگیز بود و چقدر نبودش تو قسمت های بعدی فیلم احساس میشد مخصوصا قسمت سوم که گاندولف با پپین به گاندور میره جایی که برومیر به اونجا تعلق داشت ، جای اون آنجا واقعا خالی بود .گاندور داشت می سوخت در آتش شعله ی دشمن و برومیر شاهزاده ی دلاور اونجا نبود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج