پوتین: حمله به آرامکو را محکوم می‌کنیم
۹۱۷۸۵۸
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۳
۶۶۶۸ 
«ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه اختصاصی با شبکه العربیه عربستان گفت که مسکو، حمله به تأسیسات نفتی عربستان را صرف نظر از اینکه چه کسی پشت آن بوده، محکوم می کند.

ایرنا: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه اختصاصی با شبکه العربیه عربستان گفت که مسکو، حمله به تأسیسات نفتی عربستان را صرف نظر از اینکه چه کسی پشت آن بوده، محکوم می کند.

به گزارش شامگاه شنبه العربیه، رئیس جمهوری روسیه در این گفت وگو به روابط تاریخی میان عربستان و روسیه اشاره کرد و بر تلاش برای گسترش روابط میان دو این کشور تأکید کرد.

پوتین: حمله به آرامکو را محکوم می‌کنیم

پوتین گفت: ما به (پادشاهی) سعودی به عنوان یک کشور دوست نگاه می‌کنیم. من با پادشاه و ولیعهد سعودی روابط بسیار خوبی برقرار کرده‌ام و روابط ما عملاً در همه جنبه‌ها در حال گسترش است.

وی گفت: روسیه از این که چه کسی پشت این حمله بوده، آگاهی ندارد.

رئیس جمهوری روسیه ادامه داد: پیش‌تر من گفته ام و می‌خواهم باز هم تکرار کنم؛ صرف نظر از اینکه چه کسی پشت این ماجراست، ما این نوع اقدامات را محکوم می‌کنیم. دقیقاً همان چیزی است که من گفتم. توضیح بیشتری ندارم. ما نمی دانیم.

پوتین اضافه کرد: روز پس از این حادثه، من از رئیس سرویس اطلاعات خارجی و وزیر دفاع روسیه پرسیدم و آنها گفتند ما اطلاعی در دست نداریم؛ ما نمی‌دانیم.

وی در ادامه، به موضوع ناتو پرداخت و با اشاره به اینکه «ناتو» به زیرساخت‌های مرزی روسیه نزدیک شده است، تأکید کرد که مسکو از ادامه گسترش فعالیت ناتو در نزدیکی مرزهایش نگران است.

رئیس جمهوری روسیه گفت: طبیعتاً ما همواره از حضور «ناتو» در نزدیکی مرزهایمان احساس خطر کرده و این تهدید را احساس می‌کنیم.

پوتین افزود: ما بارها با اعضای ناتو صحبت کردیم؛ آنها گفتند شما نگران نباشید و ناتو دیگر فعالیت و رقابت نظامی با شما ندارد؛ اما ما نگران هستیم؛ زیرا به هر حال، ناتو یک پیمان نظامی مشترک است و ما از آن احساس خطر می کنیم و اینکه زیرساخت های این پیمان نظامی به مرزهای ما نزدیک می شود برای ما خوشایند نیست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:12 - 1398/07/21
وقتی پوتین میگه نمیدونه کی پشت ماجرا بوده دیگه باید همه چیز را خوند
Iran, Islamic Republic of
07:17 - 1398/07/21
یکی از فتنهای بزرگ چپاول این منطقه با چراغ خاموش کشور شماست
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1398/07/21
یک فرصت طلب درجه یک
هر جا لازم باشد تغییر موضع می دهد
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1398/07/21
مردک عوضی...غلط می کنی.
مرگ بر امریکا
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1398/07/21
پوتین خرشده باپول سعودیها این غلطوکرده بوی اسکناسهای سعودبره دوباره میاد اینور
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/07/21
الان باز این چه ربطی به آمریکا داشت؟ این کاربر ضد آمریکا بنده خدا فکر کنم فقط براش یاد دادن بگه مرگ بر آمریکا. به فرض اگر تو ایران زلزله بیاد میگه: مرگ بر آمریکا ! ما چندان طرفدار آمریکا نیستیم ولی ایشون بیش از حد افراطی هستند.
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/07/21
کشتاربی رحمانه ی مردم یمن چه بازهم محکوم میکنید؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج