بازدید از ۳۱۵ ساختمان در حال ساخت
۹۱۸۳۴۲
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
۴۷۶۲ 
مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری از پایان دور دوم نظارت‌های ستادی اداره کل امور مناطق شهرداری تهران خبر داد و گفت: در ۱۰ ماه با حضور در نواحی شهر تهران عملکرد شهرداران نواحی را بررسی کردیم.

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری از پایان دور دوم نظارت‌های ستادی اداره کل امور مناطق شهرداری تهران خبر داد و گفت: در ۱۰ ماه با حضور در نواحی شهر تهران عملکرد شهرداران نواحی را بررسی کردیم.

مصطفی موسوی لاری در خصوص دومین دور نظارت‌های دوره‌ای مناطق ۱۲۲ گانه شهرداری تهران گفت: این طرح از سال گذشته برای نظارت بهتر بر عملکرد شهرداران نواحی با محوریت نظارت بر حوزه نگهداشت شهر و خدمات شهری اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه این دور با تمرکز بر شهرسازی برگزار شد، افزود: در ۱۰ ماه حدود ۳۱۵ ساختمان در حال ساخت، ۱۱۳ اسکان کارگری، ۱۱۹ سرای محله، ۱۸۲ بوستان و ۸۲ پل عابر پیاده را بازدید و عملکرد شهرداران نواحی در این حوزه را بررسی کردیم.

مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری با بیان اینکه پیش از این نظارت ستادی بر نواحی شهرداری متمرکز نبود، عنوان کرد: در دور اول این بازدیدها تمرکز بر مسائل مرتبط با حضور و استفاده خانواده در فضاهای شهری به خصوص بوستان ها بود البته در این دوره تقسیم کار صورت گرفت و معاونین اداره کل هماهنگی امور مناطق هم هر یک حضور و نظارت بر حوزه های اجتماعی، نگهداشت، مالی و برنامه ریزی را داشتند و در نهایت در ۱۰ ماه عملکرد شهرداران نواحی در تمام این حوزه‌ها بررسی شد.

موسوی لاری هدف از این نظارتها را بررسی عملکرد شهرداران نواحی و بهبود وضعیت اداره شهر عنوان کرد و گفت: در حال حاضر حدود ۶۰ هزار پرونده ماده صد در شهرداری تهران داریم که اگر نظارت های مستمر و دقیق نواحی انجام می شد، شاید بسیاری از این پرونده‌ها به ماده ۱۰۰ نمی رسید.

بنا براعلام شهرنوشت، وی تصریح کرد: دور سوم بازدیدهای دوره‌ای نواحی ۱۲۲ گانه را بعد از اربعین آغاز می کنیم. این دور با محوریت پروژه‌های دارای اولویت در سال ۹۸ است و هفته‌ای دو روز بازدید خواهیم داشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج