دستورالعمل توجیحی، آبروی شاکی «قدوس» را بُرد
۹۱۸۵۷۹
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
۴۷۸۹ 
مستند باشگاه اوئسکا که با عنوان «اوئسکا: فراتر از رویا» منتشر شده دلایل زیادی برای جذابیت دارد و یکی از این جزئیات شگفت‌انگیز، دستورالعمل توجیحی است که باشگاه پیش از دیدار مقابل بارسلونا در رابطه با «ماریو مِلرو لوپز» قاضی میدان در اختیار بازیکنانش قرار داده بود.

خبرگزاری ایرنا: مستند باشگاه اوئسکا که با عنوان «اوئسکا: فراتر از رویا» منتشر شده دلایل زیادی برای جذابیت دارد و یکی از این جزئیات شگفت‌انگیز، دستورالعمل توجیحی است که باشگاه پیش از دیدار مقابل بارسلونا در رابطه با «ماریو مِلرو لوپز» قاضی میدان در اختیار بازیکنانش قرار داده بود.

در آستانه سفر تیم اوئسکا به بارسلون برای مواجهه با آبی‌اناری‌ها در نیوکمپ که در نهایت با شکست تحقیرآمیز هشت بر ۲ میهمان به اتمام رسید، اطلاعات مربوط به نحوه برخورد با داور میدان و نوع و انتقاد از وی، روی تابلو اعلانات باشگاه قرار گرفت.

دستورالعمل توجیحی در مورد لوپز با این جمله آغاز شده بود: یکی از ضعیف ترین داوران لالیگا.

«نباید با او حرف بزنید.

او اجازه اعتراض نمی‌دهد پس او را اذیت نکنید.

او همیشه به سمت تیم‌های بزرگ غش می‌کند.

او خیلی به سود تیم میزبان سوت می‌زند.

تحت فشار، توان اداره بازی را نداشته و اغلب دیدار را متوقف می‌کند».

دستورالعمل توجیحی، آبروی شاکی «قدوس» را بُرد

در حالی که فرد تنظیم‌کننده این دستورالعمل انتظار منتشر شدن آن را در مستند مذکور نداشته است، حالا در کمال ناباوری باید شاهد انتشار علنی آن باشد؛ اتفاقی که بی‌شک به مذاق کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا خوش نخواهد آمد.

با این حال، با توجه به اینکه لوپز هنوز در لالیگا سوت می‌زند و اوئسکا به لیگ پایین‌تر سقوط کرده، قضاوت دیدارهای این تیم توسط وی امری غیرمحتمل به نظر می‌رسد.

دستورالعمل توجیحی، آبروی شاکی «قدوس» را بُرد

«سامان قدوس» ستاره ایرانی باشگاه آمیان فرانسه به‌تازگی به دلیل فسخ غیرقانونی قرارداد با باشگاه اوئسکا و پیوستن به تیم فرانسوی، به مدت چهار ماه از هر گونه فعالیت فوتبالی و باشگاه اسبق وی یعنی اوسترشوند نیز از فعالیت در ۲ پنجره بعدی نقل و انتقالات محروم شدند؛ اوئسکا هم ۴ میلیون یورو غرامت دریافت کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج