پرسپولیس محکوم شد، استقلال تبرئه
۹۱۸۷۶۰
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
۶۸۷۶
باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت حق رشد بازیکن خود به باشگاه پیکان شد.

خبرگزاری مهر: کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را درباره تخلف باشگاه های فوتبالی صادر کرد که به شرح زیر است:

* با توجه به شکایت باشگاه پیکان از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال بابت یک سال حق آموزش برای سعید حسین پور به انضمام مبلغ ۵ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

* در پی شکایت باشگاه فرا برتر فریدونکنار از باشگاه استقلال تهران، کمیته وضعیت دادخواست باشگاه فرا برتر فریدونکار را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت تعیین شده رد کرد.

* براساس رای صادر شده در پرونده شکایت میثم تیموری از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۰ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

* در پرونده شکایت محسن خاکسار از باشگاه پارس جنوبی، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۲۱ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۸ میلیون و ۴۲۴ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم گردید.

* در پی شکایت جواد نکونام از باشگاه رایکا بابل، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۰ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* با توجه به شکایت علی اصغر عاشوری از باشگاه فولاد خوزستان، کمیته وضعیت دادخواست عاشوری را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت مقرر مردود اعلام کرد.

* براساس رای صادره شده در پرونده شکایت رضا منصوری المشیری از باشگاه رایکا بابل، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۲۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

* در پرونده شکایت امید نظامی پور از باشگاه بادران تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۶ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/07/23
کمیته انضباتی خوب پولی بجیب می زنه
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/07/23
فوتبال كثيف با اين حكم ها درست نميشه..٢٥ ميليون كه هدايتي كارت ميكشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
ببند بابا لاشو چهارتا امجدیه ازته جدول و دست سه چه خبر پرسپولیس دو تا اسپانسر داره که شما کیسه کشها هم اویزونش هستید و وزارت با اینکه شما نصف پرسپولیسم کاربر و درآمد زائی ندارید درآمد اسپانسرو به شما مفت خورها هم میده که سالی شصتا بازیکن و مربی بنجل بخرید امثال هدایتی رو هم علم میکنند که یکی مثل تو وقتی از چهار سال زیر بودن دردش گرفت با این حرفها خودشو آروم کنه حق پرسپولیس و بدن احتیاجی به هدایتی و بقیه نداره چرا پاداش فینال اسیاشو نمیدن چرا
غلام نخست
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
واقعا باید ب اونی که روز اول لقب کیسه کش حقیر بهتون داد با احسنت گفت .
دولتی و صدقه سری اسپانسر ا و هواداران عاشق پرسپولیس دارین مفتخوری میکنید و از رو هم نمیرید و زبونتدن مثل ..‌‌‌‌... دراز و خجالتم بلد نیسین
شما ک چندین ساله تیمتون رو ب زواله نبایدم از تیم و اسپانسر حمایت کنید بلکه این هواداران پرسپولیس ک عشق و نفسشون تیمشونه و از جون مایه میذارن که شماها پول یامفت و حق ماها بخورید تا شاید بلطف وزیر وووو نابودتر نشید .
همین رفتارا دارید که روز بروز نابودتر میشید دیگه .
برید رفتارتون اصلاح کنید تا نرفتید دسته ۳
Qələndər
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
کاربر ۱۴،۵۹
شیرت خشک شد مادر.
عین قهبه ها جیغ نزن
United Arab Emirates
14:10 - 1398/07/23
تا بوده همین بوده. کیسه تبرئه پرسپولیس جریمه
اگه یک بزغاله رو میزاشتن روی میز رئیس کمیته انضباطی الان نصف کیسه کشا بعد دربی بابت وحشی بازی و افسار پاره کردن باید چند ماه محروم میشدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج