گرشاسبی: آقای ملکی! سوپرجام برای منیریه بود، ۶ جام دیگر را چطور گرفتیم؟
۹۱۸۷۸۸
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
۶۶۲۲ 
حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: اکبر عباسی ملکی برای توجیه کارش، پای وزیر ورزش و جوانان را وسط کشید.

خبرگزاری تسنیم: اکبر عباسی ملکی عضو پیشین هیئت مدیره استقلال مدعی شد که پیش از بازی سوپرجام سال ۹۷، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل وقت پرسپولیس خواسته بود همانند باشگاه استقلال، نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال کرده و خواهان تعویق بازی شود. ملکی همچنین گفت که گرشاسبی پس از درخواست وزیر گفته چشم و این کار را خواهد کرد اما در نهایت این کار را نکرد.

گرشاسبی در واکنش به اظهارات ملکی گفت: اصلا این شکلی نبوده است. استقلالی‌ها دنبال تعویق بازی بودند که گفتیم اردوی‌مان را به موقع برگزار کرده و تیم در حال حاضر در تهران است و آماده برگزاری سوپرجام هستیم و مشکلی نمی‌بینیم. با برانکو جلسه‌ای در این رابطه برگزار کردیم و به توافق رسیدیم که بازی سر موعد تعیین شده انجام شود.

وی در مورد اظهارات ملکی در خصوص جلسه شورای تأمین یادآور شد: شورای تأمین برای بازی‌های حساس بین‌المللی یا دیدارهایی مثل دربی که با حاشیه همراه است، جلسه‌ای را برگزار می‌کند. وقتی جلسه شورای تأمین برای سوپرجام آغاز شد، گفتند که برنامه مسابقات را بدهید. اشاره شد که با توجه به برنامه‌ بازی‌های لیگ و تیم ملی، سوپرجام باید در تاریخ ۲۹ تیرماه برگزار شود. ملکی نماینده باشگاه استقلال گفت که تیم در ایران نیست و نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال‌کرده‌ایم که آماده برگزاری بازی نیستیم.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس ادامه داد: ملکی در این جلسه گفت وزیر ورزش از ما خواسته که سوپرجام را عقب بیندازیم. مدیرکل حراست وزارت ورزش به ایشان معترض شد و گفت این حرف اصلا درست نیست و وزیر تحت هیچ شرایطی دخالت نمی‌کند. سپس شورای تأمین از ما پرسید که چنین حرفی صحت دارد که گفتیم خیر! در ادامه جلسه به ملکی گفته شد که موظف هستید به تیم اعلام کنید به ایران بیاید و سر موعد برگزاری بازی حاضر شود.

گرشاسبی با اشاره به اظهارات ملکی درباره جلسه شورای تأمین گفت: مگر می‌شود چنین حرف‌هایی در جلسه شورای تأمین رد و بدل شود؟ جلسه طبق روال تشکیل شد و دستور جلسه را دادند. از ما سؤال کردند که آماده برگزاری بازی هستید که پاسخ‌مان مثبت بود، اما ملکی دوباره گفت که آماده نیستند. رئیس شورای تأمین به نماینده استقلال گفت که چند روز زمان دارید تا تیم بیاید که باز هم ملکی گفت تیم به هیچ وجه به ایران نمی‌آید. این اظهارات هم در جلسه صورتجلسه شد.

وی افزود: دوستان چون از سمت هواداران خود تحت فشار هستند و هیچ توضیح قانع‌کننده‌ای ندارند، فرار رو به جلو می‌کنند و پای وزیر را وسط کشیدند و از قول شورای تأمین و ما حرف‌هایی را مطرح می‌کنند. این صحبت‌ها توجیهی برای آرام کردن هواداران‌شان است، در صورتی که هواداران استقلال این حرف‌ها را نپذیرفته‌اند.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس در واکنش به اینکه ملکی گفته جامی که پرسپولیس گرفته را، می‌توان از میدان منیریه خرید، گفت: این جام را از منیریه به ما دادند، ۶ جام دیگر را چه؟ از خرداد ۹۴ به عنوان عضو هیئت مدیره پرسپولیس وارد باشگاه شدم و وقت گذاشتم. هیئت مدیره ما دکوری نبود. در شرایطی بودیم که پرسپولیس در رده شانزدهم جدول قرار داشت و در حال سقوط به دسته اول بود، اما دست به دست هم دادیم و ۶ جام در سه سال گرفتیم. در سال ۹۴ هم داوران ۹ امتیاز از پرسپولیس گرفتند و آن فصل به خاطر تفاضل گل نایب قهرمان شدیم. بنابراین، باید ۴ سال پیاپی قهرمانی برای پرسپولیس می‌شد. به گفته ملکی کاپ سوپرجام را از منیریه گرفتیم، اما جام‌های دیگر را چطور کسب کردیم؟

گرشاسبی با انتقاد از صحبت‌های ملکی عضو پیشین هیئت مدیره استقلال به تسنیم گفت: ادبیات به کار گرفته شده، ادبیات خوبی نیست. به جای اینکه مراقب تیم باشند و آن را تقویت کنند و به جایگاه واقعی برسانند، به این ادبیات پناه می‌برند، در صورتی که این حرف‌ها چیزی را حل نمی‌کند. آنها با این کارها شرایط را بدتر می‌کنند و هواداران خودشان را دوباره یاد پرونده سوپرجام می‌اندازند.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس یادآور شد: آنها رأی داخلی در ایران را قبول نداشتند و به دادگاه ورزشی CAS بردند. این دادگاه جایی بود که پرسپولیس را از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم کرد، بنابراین، بحث پارتی بازی نبود. این دادگاه شدید‌ترین تنبیهات را برای پرسپولیس اعمال کرد. آقایان نامه اعتراض‌شان را به دادگاه CAS فرستاده و کلی هزینه کردند، هزینه‌هایی نیز گردن فدراسیون افتاد، اما نتیجه‌ای نداشت و الان هم نمی‌دانند چه چیزی بگویند. آدم یک جایی می‌پذیرد که اشتباه کرده تا هواداران به خاطر روراستی به او کمک کنند. توپ را در زمین دیگری انداختن، کار درستی نیست. الان نه آنها در استقلال هستند نه ما در پرسپولیس، ولی تاریخ همیشه باقی می‌ماند.

وی در پاسخ به این سؤال که چطور ملکی ادعا می‌کند که وزیر ورزش به صراحت خواستار تعویق سوپرجام شده است، گفت: در جلسه با وزیر ورزش، از ما خواستند که بازی به تعویق بیفتد که زیر بار نرفتیم. ما گفتیم منطقی این است که با سرمربی تیم‌مان مشورت کنیم و سپس تصمیم بگیریم. من تک نفره نمی‌توانم تصمیم بگیرم. بلافاصله بعد از سوپرجام، بازی‌های لیگ شروع می‌شد. ضمن اینکه پرسپولیس به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا رفته بود و باید در شرایطی که از پنجره نقل و انتقالات محروم بودیم، آماده می‌شدیم. استقلالی‌ها دست‌شان برای گرفتن بازیکن باز بود و به جای اینکه ما بهانه بگیریم، آنها بهانه گرفتند و درخواست تعویق سوپرجام کردند که زیر بار نرفتیم.

انتشار یافته: 30
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/07/23
دست از این بچه بازیتاتون بردارید
بزرگ شدید
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1398/07/23
اخرش گفتی که با وزیردست به یکی کردید واستقلالو زمین زدید فغانی یادش بخیر چکارا براتون نکرد!؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
خخخخخخخخ
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
یکی شل مغز دیگه ، مشت نمونه خروار
kardook
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
وزیر کیسه کش فشار اورده که بازی رو واسه کیسه به تعویق بندازه ، دم هیئت مدیره و برانکو گرم که زیر بار نرفتن.
اینم یه سند دیگه که خود کیسه کشا از کیسه بودن وزیر رو کردن
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/07/23
استقلال بیشترمهره هاش روازدست داده بود ولی ا گول وزیرورزش روخوردن وگرنه اونها هم تمایلی برای بازی نداشتن ولی وقتی استقلال انصراف داد به دروغ گفتن بازی میکنیم تا یه جام مفت بهشون داده بشه اعتماد به وزارت وفدراسیون اشتباه مدیران بی عقا وتحمیلی استقلال بود.امابقیه سوپرجام ها هم به همین شکل به تیم سوگلی حکومت اهداشد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
چشم طویله کیسه کور خواستن به ترکیه پناهنده نشن. کافیه گزارش vas رو مطالعه کنی مشخص میشه مدیران این طویله چطور میخواستن سازمان لیگ و مسئولان برگزاری مسابقات رو فریب بدن که نتونستن. شما هم خودتون رو اینقدر به نافهمی نزنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
خودتون که فهم ندارید لااقل برو حرفای فتل بنگی ووووو رو گوش بده که مشخص میکنن وزیر چقدر حمایتتون کرده مثلا طباطبایی که میگه بخاطر ترس از باخت سنگین تیم رو بردن ترکیه....
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
نمونه یک کیسه کش بی مغر امثال شماها زیادن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1398/07/23
باکمک فغانی جام اوردید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
خخخخخخخخ
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
یکی دیگه از بی مغرهای کیسه
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/07/23
ازترسشون بود سزای آدم ترسو همینه حالا بماند که اینقدر پرروهستن که مثل گربه پشتشونوبه خاک نمیرسونن
پاسخ ها
hma
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
شل مغز ترازلونگیها وجودنداره اخه استقلال اخرین دربی روبرده بود ومحروم هم نبود این لونگ بوزکه مخالف بازی بود ولی مدیران نفوڌی وکم عقل استقلال گول وزیر راخوردن وکارلونگی های مفت خور راراحت کردن .لونگ حگومت سی سال بعدازانقلاب کمترازجهارسال سلطانیفرجام گرفته. بی شرافتی ووقاحت در دوران سلطلنیفر ازتیم سوگلی حکومت یه موجود متعفن کثیف و اویزان ساخته که روح فوتبال روبه شدت ازرده کرده.بدون سلطانبفر لونگ همان تیمی بود که با زالوصفتانی مثل هدایتی وزنجانی واجاره کردن بهترین بتزیکنان تاریخ هرده سال یکبار با کمک داور قهرمان میشد حالا .....
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/07/23
بله آقای گرشاسبی شما درست میفرمایید.اما من بجای ملکی بودم ازتون میپرسیدم چرا قبلا جام نمیگرفتید چرا با اومدن سلطانی جام گرفتید .چرا تو آسیا نمیتونید با این همه بسیج امکانات ی کشور داخل خونه جام بگیرید.چرا شما میتونید ب هر قیمتی بازیکنان تیمتونو نگهدارید ک هیچ پازیکن اضافی هم بگیرید.گند شما هم عین پسر زم ی روز در میاد فعلا خر مرادتونو بتازونید
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/07/23
اقای گرساسبی همه میدانند که سلطافی فر یک خاعن است که قبل از انکه وزیر شود استاندار یکی از شهرهای شمالی بود که مردم تگرگ زندگیشان را نابود کرده بود واین اقا در خارج از کشور دنبال خوشگذرانی بود بخاطر ارام کردن مردم وی را برداشتن وشد وزیر ورزش حالا هم قصد نابودی استقلال را دارد که از خدا میخاهم که خودش نابود شود خاعن پرسپولیسی
United Arab Emirates
14:07 - 1398/07/23
صنعت نفت کجایی که کیسه کشا دارن بد فغانی رو میگن !!!
United Arab Emirates
14:08 - 1398/07/23
بوسیله دپارتمان داوری جام گرفتید پز نزنید
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/07/23
اخه تیمی که میترسید که دوباره شش تایی بشه فرار را ترجیع داد تا باری نکنه بعد اومده شکایت میکنه فیفا الان ثابت شد اینفانتینیو پرسپولیسیه خخخخخخخ!! اونایم که حرف از فغانی میزنن یادشون رفته فغانی چه کارهای براشون نکرد!!! تیم سوگلی الان چند ساله داره خدا تومن خرج میکنه ولی هیچی نشده تیمی که هوویت نداشته باشه محکوم به مرگه و سقوط دوباره به دست سه خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1398/07/23
همه‌ی این قضایا رو ولش. هواداران کیسه اینو داشته باشید!:

تیم تاج گفت پرسپولیس بار دگر شد سرورم
خاک عالم بر سرم
خاک عالم بر سرم
خخخخخخخخخخ

هیچ سوزی برای شماها بالاتر از این نیست، حتی اگه هر سال به دسته سوم سقوط کنید. خوشبختانه درمانی هم نداره!

خخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/07/23
پفیوز تر از استقلالی ندیدم چقدر بدبختین چقدر مفلوکین دلم براتون می سوزه ولی آنقدر پستین که حاله آدمو بهم میزنین پر رویی شقاوت و بیشرمی هم حدی داره شما اصلا ارزشی برای رغابت ندارین خیلی بدبختین
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1398/07/23
بهانه های باشگاه کیسه خخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
جمله آخر گرشاسبی لب مطلبه: استقلالی‌ها دست‌شان برای گرفتن بازیکن باز بود و به جای اینکه ما بهانه بگیریم، آنها بهانه گرفتند و درخواست تعویق سوپرجام کردند که زیر بار نرفتیم.
پرسپولیس اون سال از دو پنجره محروم شده بود و با سیزده بازیکن بازی کرد و نایب قهرمان آسیا شد. ملکی تو از فتحی بدتر و دروغگوتری.
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1398/07/23
خودتو به ..زدی معلومه که رییس جمهور وزیرامورخارجه رفتن بازیکن خریدن براتون پول زیاد دادن که به بازیکناتون بدید داوریها هماهنگ شدن .هروقا رقبا قوی میشدن سریع داوریها نابودشون کردن .تیم تاج رو که با گذاشتن مدیرعامل بی خود وفراری دادن بازیکنای خوب وعدم پرداخت پول بهشون باعث افت شدید استقلال بزرگ شدن ..بهتره مردپو مثل خودت فرض نکنی همه میدونن چطورجام گرفتی.چرا ۱۵تیم لیگ برترفقط جلوی شما ازداوری گله دارن ؟
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1398/07/23
میگه انیس بعد ۲۰ سال زیونش باز شد ولی پرسپولیس بعد ۱۰۰۰ سال یه جام آسیایی نتونست بگیره
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1398/07/23
یکی چهار بار رفته فینال آسیا و دوبارقهرمان شده اما ادعایی نداره.اما یه تیم توعمر شصت سالش فقط ی بار رفته فینال و بدون گل زده دوم شده هی پزشو میدن. دوما همگان دیدن چطو دوتا سوپرجام بدون بازی بهتون دادن.‌و همگان ب چشم دیدن چطو سه تاجام تولیگ بهتون دادن.‌با پولهای کثیف هدایتی و جعل و تبانی و حمایت آشکار و علنی داوران و کمیته عنضباطی و هزاران فساد. آقای طاهری و لنگیا واقعا اعتراضات مکرر مردم و تیمها و بازیکنان لیگ و مربیان لیگ مگ یادتون رفته؟ خودتونو زدید ب کر و کور بودن
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/07/23
چرا دلیل بسته شدن پنجرتون چی بود ک نتونستید بازیکن بگیرید؟ جعل و دزدی کردین همه میدونن. تاوان دزدی و جعل شمارو بقیه تیمها و استقلال باید میدادن؟ تاوانشو از بقیه تیمها گرفتن. آشکار همه جوره کمک کردن بهتون با حمایت علنی داوران و کمیته عنضباطی و جعل و پولهای دزدی هدایتی. هرچی هم بقیه تیممها و مربیان وبازیکنان لیگ و مردم اعتراض کردن فایده ای نداشت. بخدا ب الله بخاطر جعل و پولهای دزدی هدایتی باید میرفتید یه دسته پایینتر اما همه جوره هواتونو داشتن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج