دستگیریِ عاملانِ تصادفِ ۵میلیاردی در یوسف‌آباد
۹۱۸۸۹۷
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
۱۴۷۸۷ 
باند چهاره نفره‌ای که اعضای آن با شناسایی افراد حامل پول و طلا اقدام به ایجاد تصادف ساختگی با آنان کرده و اموال همراهشان را به سرقت می‌بردند، دستگیر شدند.

خبرگزاری ایسنا: باند چهاره نفره‌ای که اعضای آن با شناسایی افراد حامل پول و طلا اقدام به ایجاد تصادف ساختگی با آنان کرده و اموال همراهشان را به سرقت می‌بردند، دستگیر شدند.

نهم مردادماه امسال فردی به کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد مراجعه کرد و گفت: با موتور در حال عبور از خیابان جهان آرا بودم که یک دستگاه سواری پژو با چهار سرنشین با قسمت عقب موتورسیکلتم برخورد کرد و من به زمین پرت شدم اما راننده خودرو مدعی شد که من باعث تصادف شده‌ام و با دیگر سرنشینان شروع به درگیری کردند و بعد هم به سرعت از محل متواری شدند. پس از دور شدن خودرو متوجه شدم که طلاهای همراهم شامل تعدادی سکه و شمش طلا به ارزش پنج میلیارد ریال از من سرقت شده و در واقع این تصادف ساختگی بوده است.

دستگیریِ عاملانِ تصادف ۵میلیاردی در یوسف‌آباد

با اخذ اظهارات شاکی و ثبت آن در کلانتری، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شده و رسیدگی به موضوع با دستور مقام قضایی در دستور کار کارآگاهان پایگاه سوم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با قرارگرفتن پرونده در اختیار پلیس آگاهی، کارآگاهان در نخستین گام اقدام به شناسایی پلاک خودروی متهمان کرده و مالک خودرو را شناسایی کردند که در جریان آن مشخص شد مالک خودرو سابقه دار بوده و چندین مرتبه به جرم ارتکاب سرقت دستگیر شده است.

در ادامه تحقیقات مخفیگاه این فرد در محله جوادیه تهران نیز شناسایی شد و ماموران در یک عملیات پلیسی این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند که این فرد در بازجویی‌های انجام شده با پذیرش بزه انتسابی گفت: نقشه سرقت با ساخت تصادف ساختگی را من کشیدم و به سه نفر از دوستانم پیشنهاد کردم که با من همکاری کنند. در روز حادثه موتورسوار را شناسایی و تعقیب کردیم و در خیابان جهان آرا از پشت به او زدم. او که تعادلش را از دست داده بود، موتور سیکلتش واژگون شد و به زمین افتاد. قبل از اینکه راکب موتور سیکلت فرصت انجام کوچکترین واکنشی را پیدا کند او را مورد ضرب وجرح قرار دادم و طلاهایی را که همراه او بود، سرقت کرده و از محل فرار کردیم اما طلاها دیگر پیش من نیست.

در ادامه تحقیقات سه همدست دیگر متهم نیز شناسایی و در عملیات‌هایی جداگانه دستگیر شدند. این افراد نیز تحت بازجویی قرار گرفته و سرانجام اعتراف کردند که طلاها را زیر قیمت به یک مالخر فروخته‌اند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای هر چهار متهم پرونده‌ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/07/23
بی شرف های نامردی بودن اینا و دیگر افراد کثافتی که خلاف میکنن باید به شدت مجازات شوند معنی نداره!!! آخه اینکارا رو حیوان هم انجام نمیده.!!!
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1398/07/23
این مقدار طلا و سکه !!!!
با موتور !!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1398/07/23
این مقدار طلا و سکه !!!!
با موتور !!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1398/07/23
عجب دغل بازهایی هستند اینها به عقل جن هم نمیرسید؟
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1398/07/23
برادران نیروهای اتظامی این همه زحمت میگشند جانشان را بخطر
میاندازند تا ما در آرامش باشیم ولی قانون نمان نقض دارد وقتی طرف
سابقه دار است گرفتند چند ماه در زندان میماند باز آزاد میشود باز دزدیها وشرارت ها شروع میشود یا باید دستهایشان را قطع کنید ویا
جایی در گویر باشد که تا سن 60 سالگی آنهم زنده بماند نگهداری شود تا انگیزه برادران نیروی انتظامی داشته باشند که دستگیر کنند
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1398/07/23
ریسی باید دستور بده دستهاهای اونها قعطع کنه
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/07/23
خودکرده را تدبیر بیش نیست اخه با موتور سکه شمش طلا
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1398/07/23
یعنی اون یارو عقلش نرسیده پلاک و عوض کنه
ما طرح ترافیک میخواهیم وارد بشیم پلاک و عوض میکنیم کاری هم نداره یه برچسب میخواد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
متاسفم واسه امثال تو، انگل اجتماع
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1398/07/23
اگر قانون باشه اینها باید اعدام بشن
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/07/23
اخه نامردا چرا با جون مردم بازی میکردین واسه پول
یعنی ارزش جون یک انسان اینقدر واستون بی ارزش بوده
تن لشاا میرفتین سر کار
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج