اینتر و ۱۰۸ میلیون یورو برای خرید‌های بزرگ
۹۱۸۹۶۹
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
۵۹۳۸
باشگاه اینتر خوشبین است که فصل بعد با دائمی شدن قرارداد سه بازیکنش که قرضی در حال بازی برای تیم‌های دیگر هستند ۱۰۸ میلیون یورو برای خرید بازیکن به دست بیاورد.

ورزش سه: به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، اینتر تابستان شلوغی را پشت سر گذاشت. پس از چند سال ناکامی در فتح سری آ و در حالی که در دو سال اخیر به زحمت توانسته سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد، نراتزوری با آنتونیو کونته به عنوان سرمربی قرارداد بست و ستاره هایی چون لوکاکو، دیگو گودین و الکسیس سانچس را نیز به خدمت گرفت.

اینتر و ۱۰۸ میلیون یورو برای خرید‌های بزرگ

اینتر پس از یوونتوس تیم دوم سری آ محسوب می شود و با مجموعه جدیدش به فکر جاه طلبی های بیشتر است. شاید زمستان پیش رو اینتر بازهم دست به خرید بازیکن جدید بزند و البته برای تابستان سال بعد هم برنامه های خرید گسترده ای دارد.

همین تابستان سه بازیکن اینتر به صورت قرضی با بند خرید دائمی راهی تیم هایی دیگر شدند. ایکاردی با بند خرید 70 میلیون یورویی راهی پی اس جی شد، پریشیچ به بایرن رفت و مونیخی ها با 20 میلیون یورو می توانند قراردادش را دائمی کنند و ژوائو ماریوی پرتغالی هم با بند خرید 18 میلیون یورویی به لوکوموتیو مسکوپیوست.

اینتر و ۱۰۸ میلیون یورو برای خرید‌های بزرگ

با انتقال دائمی این سه بازیکن، اینتر 108 میلیون یورو برای خرید بازیکن در خزانه خواهد داشت و به این رقم باید بودجه سالانه باشگاه برای نقل و انتقالات و نیز پول حاصل از فروش بازیکنان مازاد کونته را هم اضافه کرد.

اینتر با متحول کردن مجموعه خود، سودای قهرمانی دوباره در چمپیونزلیگ و به زیر کشیدن یوونتوس از تخت قهرمانی سری آ را دارد.

اینتر و ۱۰۸ میلیون یورو برای خرید‌های بزرگ

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج