شکایت در پیِ عدمِ تعیین‌ تکلیفِ گود برج میلاد
۹۱۹۱۰۳
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
۳۵۳۳ 
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت گود مجاور برج میلاد، از شکایت شهرداری به قوه قضائیه در مورد عدم تعیین تکلیف این گود خبرداد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت گود مجاور برج میلاد، از شکایت شهرداری به قوه قضائیه در مورد عدم تعیین تکلیف این گود خبرداد.

مجید فراهانی در مورد آخرین وضعیت گود رها شده جنب برج میلاد با بیان اینکه ۴ سال پیش شهرداری تهران با شرکت زیرمجموعه بنیاد تعاون ناجا قراردادی مبنی برساخت هتلی درمجاورت مرکز همایش‌های برج میلاد منعقد می کند که متاسفانه پس از گودبرداری، پروژه رها شده و هیچ اقدامی توسط شریک در این ۳سال انجام نشده است، گفت: با آغاز به کار شورای شهر پنجم، مدیریت شهری تمام تلاش خود را به کار بست تا وضعیت گود برج میلاد را روشن کند، چراکه رهاسازی گود آنهم به مدت سه سال، موجب ایجاد ترک‌هایی در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران شده بود.

شکایت شهرداری در پی عدم تعیین تکلیف گود برج میلاد


رئیس کمیته بودجه با اشاره به مشکلات ایجاد شده در این پروژه افزود: در پی دستور مبنی بر عدم ورود نهادهای نظامی به مسائل اقتصاد، ناجا دچار مشکلاتی در این زمینه شده هرچند که شرکت قدر وابسته به ناجا با مشکل مالی روبرو شده و بعد از ایجاد گود مشخص شد توان مالی لازم را برای ادامه پروژه ندارد و دنبال شریک چینی بود که نشد.

فراهانی با بیان اینکه تکمیل این پروژه می توانست به نفع شهروندان باشد گفت: اخیر دستگاه قضایی با توجه به تاکیدات رئیس دستگاه مبنی بر پیگیری حقوق عامه، اقدامات خوبی در زمینه تعیین تکلیف انجام داده و شهرداری نیز در این خصوص شکایت به دستگاه قضایی داشته که سه سال این گود رها شده و این مسئله هم ایمنی و هم به منافع حقوق عامه ضربه زده است.

فراهانی با اشاره به ورود دادستانی گفت: البته شهرداری تهران نیز در راستای تامین ایمنی پروژه با اخذ مشاور برای نیلینگ و شانه خاکی این گود در راستای ایمنی سازی کوتاه مدت اقدام کرده، اما برای حل مسئله لازم است که با ورود جدی دستگاه قضا و با تایید فسخ قرارداد، شهرداری بتواند یا خودش یا با شریک دیگر این پروژه را به اتمام برساند و یا حداقل اگر پروژه تحویل شهرداری شود می‌توان آن را تبدیل به میدانگاه کند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1398/07/24
برج میلاد خراب بشه بهتره چون از اول مشکل داره!
پاسخ ها
@ امام حسین @
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
بابا چقدر شما دقیق و به‌موقع عمل کردین چندین سال از عمر برج میلاد میگذرد تازه یاد گود برداری برج افتادین تا حالا کجا بودی
احتمالا ماموریت خارج از کشور
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج