درک کویت: لیورپول قهرمان لیگ برتر است
۹۱۹۲۰۳
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
۲۳۳۳
درک کویت ستاره هلندی سابق و محبوب لیورپول می‌گوید مرسی‌سایدی‌ها امسال تا یک قدمی قهرمانی لیگ برتر رفتند و موفق نشدند اما امسال جام قهرمانی را بالای سر خواهند برد.

ورزش سه: درک کویت، ستاره هلندی سابق لیورپول که بین هواداران این تیم از محبوبیت زیادی برخوردار است می‌گوید شاگردان یورگن کلوپ امسال همه ویژگی‌ها و عناصر لازم برای قهرمانی در لیگ برتر را دارند و دیگر مثل گذشته در یک قدمی قهرمانی از رسیدن به جام بازنخواهند ماند.

لیورپول در فصل 2008-2009 زمانی که درک کویت در این تیم بازی می‌کرد تا یک قدمی قهرمانی لیگ برتر پیش رفت ولی در نهایت عنوان قهرمانی به منچستریونایتد رسید. لیورپولی‌ها سال گذشته هم تا یک قدمی جام جلو رفتند ولی در نهایت آن را به منچسترسیتی واگذار کردند.

درک کویت در گفتگو با وبسایت لیورپول گفت:" ما در فصل 2008-2009 به قهرمانی خیلی نزدیک شدیم و فقط با اختلافی جزئی از قهرمانی بازماندیم. با وجود بازیکنانی مثل استیون جرارد، جیمی کاراگر، ماسکرانو، تورس و دیگران که همه بازیکنان خیلی خوبی بودند ما واقعا میلی‌متری کم آوردیم".

ستاره هلندی سابق لیورپول در ادامه گفت:" اگر به تیم کلوپ نگاه کنید این لیورپول هر فصل رشد می‌کند و حالا به جایی رسیده که امسال صد در صد قهرمان لیگ برتر خواهد شد. ما هم مثل لیورپول کلوپ تیم خاصی بودیم ولی در آخرین لحظه کم آوردیم. امیدوارم این تیم بالاخره موفق شود جام را بدست آورد چون معتقدم این لیورپول حتی از لیورپول ما هم بهتر است".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج