آرش اسحاقی و بهمن کیارستمی جایزه گرفتند
۹۱۹۲۴۶
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
۷۵۶۶
مستند بلند «خرامان» در سی‌امین جشنواره یاماگاتای ژاپن جایزه بهترین کارگردانی را از اتحادیه کارگردانان ژاپن دریافت کرد.

خبرگزاری صبا: به نقل از روابط عمومی فیلم، مستند «خرامان» که در جشنواره‌ یاماگاتای مورد تقدیر امیر نادری قرار گرفت با استقبال ژاپنی‌ها روبرو شد و توانست نظر داوران ژاپنی جشنواره یاماگاتا را به خود جلب کند و در سی‌امین دوره جشنواره‌ جایزه بهترین کارگردانی را از اتحادیه کارگردانان ژاپن دریافت کرد.

آرش اسحاقی و بهمن کیارستمی از جشنواره یاماگاتا جایزه گرفتند

مستند« خرامان» آبانماه در جشنواره نیو‌اورلئان آمریکا روی پرده می‌رود. این مستند پیش از این در جشنواره‌ یوتای آمریکا نامزد دریافت جایزه بود و در دهمین جشن مستقل سینمای مستند، جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد و نامزد بهترین فیلم بلند در بیستمین جشن بزرگ خانه سینما و نامزد بهترین مستند در دومین آکادمی سینما سینما بود.

جایزه بهترین فیلم در بخش بین‌الملل به کارگردانان چینی رسید و در بخش جریان نو آسیایی جایزه بهترین فیلم به کارگردان لبنانی اهدا شد و بهمن کیارستمی به طور مشترک با کارگردان مراکشی جایزه دوم را در این بخش دریافت کرد.

عوامل این مستند «خرامان» عبارتند از نویسنده، کارگردان و تدوینگر: آرش اسحاقی، تهیه کننده: طلا آزادروش،مدیرتولید: مونا شریفی، فیلمبردار: آریا زادروش، صدابردار: علیرضا قناتی، عکاس: میثاق همایونی، روابط عمومی: سپیده حیدرآبادی و پخش‌کننده: کمپانی ونرا فیلم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج