بویان: رفتار استقلالی‌ها با من عادلانه نبود
۹۱۹۲۸۶
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
۳۸۰۲ 
بازیکن مقدونیه‌ای پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از باشگاه استقلال شکایت کرده است.

خبرگزاری تسنیم: بویان نایدونف بازیکن مقدونیه‌ای پیشین تیم فوتبال استقلال بهمن سال 96 به این تیم پیوست. بازیکنی که در بدو ورودش به این تیم دو ماه مصدوم بود و در ادامه کمتر از سوی وینفرد شفر به بازی گرفته شد. پس از پایان فصل، مسئولان وقت استقلال با این بازیکن برای فسخ قرارداد توافق نکردند و بویان کشور دیگری را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کرد.

بویان بارها در مصاحبه‌های خود اشاره کرد که پولی از باشگاه استقلال نگرفته است. مسئولان وقت باشگاه نیز تنها یکی دو بار با هافبک مقدونیه‌ای تماس گرفته و در نهایت نتیجه‌ای حاصل نشد و مذاکرات بدون نتیجه باقی ماند. اکنون با گذشت زمان، این بازیکن علاوه بر دستمزد نیم فصل حضورش در استقلال خواهان دریافت مبلغ قرارداد سال دوم خود نیز شده که در مجموع 300 هزار دلار می‌شود. شکایت بازیکن مقدونیه‌ای از استقلال به فیفا به باشگاه استقلال رسیده است. علاوه بر این شکایت، سه بازیکن پیشین خارجی استقلال نیز به خاطر دریافت نکردن پول‌شان به فیفا شکایت کرده‌اند.

بویان درباره شکایتش از استقلال گفت: در 5 ماهی که در ایران و عضو تیم استقلال بودم، این باشگاه حقوقی به من پرداخت نکرد. این در حالی است که هر بازیکن خارجی به کشور دیگری می‌رود، دوست دارد بدون مشکل بازی کند. نمی‌دانم چرا حقوق من را پرداخت نمی‌کردند.

وی افزود: نمی‌دانم چه کسی مقصر است، شاید رئیس وقت باشگاه استقلال اما این را می‌دانم که رفتارشان با من عادلانه نبود و چون پولم را پرداخت نکردند، از این باشگاه به فیفا شکایت کردم.

به گزارش تسنیم، ماجرای بویان شبیه پروپیچ بازیکن کروات است و مسئولان استقلال در صورتی که همان مقطع با این بازیکن توافق می‌کردند، کار به پرداخت پول سال بعد کشیده نمی‌شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج