خبر ارزیِ رئیس کل بانک مرکزی برای بازار
۹۱۹۴۹۶
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
۶۱۹۶ 
رئیس کل بانک مرکزی در صفحه اینستاگرام خود و در یادداشتی نوشت: وضعیت سامانه نیما و پیشی گرفتن عرضه ارز بر تقاضای آن که نقش مهمی در ثبات این روزهای بازار ارز دارد نشانه خوبی است که اتخاذ سیاست‌های درست صادراتی و ارزی می‌تواند این روند را بهبود ببخشد.

خبرآنلاین: رئیس کل بانک مرکزی در صفحه اینستاگرام خود و در یادداشتی نوشت: وضعیت سامانه نیما و پیشی گرفتن عرضه ارز بر تقاضای آن که نقش مهمی در ثبات این روزهای بازار ارز دارد نشانه خوبی است که اتخاذ سیاست‌های درست صادراتی و ارزی می‌تواند این روند را بهبود ببخشد.

 عبدالناصر همتی با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود، افزود: کاهش اتکا به درامدهای نفتی، متنوع سازی درامدهای ارزی، تعیین نقشه راه برای صادرات کشور و از همه مهمتر ثبات در سیاست ها از اهم موضوعات سیاست گذاری در کشور است.

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در این‌ راستا دو موضوع مهم در جلسه روز قبل هیات دولت مطرح شد، اضافه کرد: این دو موضوع شامل توجه بیشتر به مساله اصلاح و ارتقا فضای کسب و کار و ثبات در مقررات صادراتی و اجتناب از صدور بخشنامه های موردی در مقاطع مختلف سال برای منع صادرات با هدف تنظیم بازار است.

رئیس شورای پول و اعتبار افزود: نقشه راه برای رونق صادرات، تعیین کشورهای هدف صادراتی، مشخص کردن سهم هرکدام از کالاهای صادراتی در سبد صادراتی و تعیین یک برنامه هدفمند حداقل ۵ ساله برای کشورمان اقدامی ضروری است.

وی گفت: در این راستا و در کنار گسترش تعامل با کشورهای مختلف، باید بطور جدی تلاش شود محدودیت های تحریم های خصمانه را که آثار منفی زیادی بر اقتصاد کشور و وضعیت اقتصادی مردم دارد به فرصتی جهت رونق تولید و جهش صادرات غیرنفتی تبدیل کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/07/25
یه مشت آدم بی سواد برای ما شدن رئیس و وزرا
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/07/25
پس یعنی ارز پایین میاد میشه کانال ۳۰۰۰ هزار تومان که قبلاً بود.
من فکر نکنم. هر وقت که این آقا صحبت میکنه حتماً یک مشکلی هست.
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1398/07/25
اقا دمش گرم ولی اگه راست میگه اصلا مسئول بازار کنندش و بقیه اجناس رو هم به قیمت پارسال بیشترم نمیخواهیم برسونه
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/07/26
همه چیز خوبه گرونی نیست اعصابها آرومه مردم راضی اند جوونها قبل سربازی متاهلند .... ( از نظر دولتی ها )
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1398/07/26
بعد گرونی و دلار ۱۸ هزاری تا ۷ هزار هم در بازار آزاد کاهش پیدا کرد اما دخالت دولت اجازه نداد پایین بمانه .این گرانی دلار هم اصلا ربطی به تحریم نداره تمام دولت ها در دوره دوم انتخابات ارز رو سه برابر کردن به خاطر بی لیاقتی خودشون و اختلاصهای مهلک اقتصادی ،کاهش تولید و درآمدو......

.
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/07/26
ارزوی من برگشتن به اونوقتی هستکه بادوسیرگوشت یه کاسه ماست تاقاری وسبزی خوردن ودوتانون سنگک همه دورهم مینشستن مامانشون سهم هاراپخش وهمه با خنده حرفای شیرین دورسفره جمع بودم کینه بین هیچکی غصه قصه نبودگرون بودنتونستم چی میگی خفه شوخسته شدم وووونبود! این مربوط به ظهربودشب مگوکه خنده قه قهه بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
19/39،عزیز اون خوابی بود به روز نرسید، هرگز هرگز منتظر چنان روزی، خوشحالی نباش، تمام،!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج