ادعا در ایتالیا: مانژوکیچ با میلان به توافق رسید
۹۱۹۵۳۱
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
۲۳۹۸ 
با وجود شایعات روزهای اخیر درباره به توافق رسیدن ماریو مانژوکیچ با منچستریونایتد، کالچیو مرکاتو می‌گوید او با وجود درخواستهای یونایتد و اینتر با آث میلان به توافق رسیده.

ورزش سه: در روزهای اخیر اخبار و شایعاتی در رسانه‌ها منتشر شد که نشان می‌داد بعد از ابراز تمایل مدیران و کادر فنی منچستریونایتد به جذب ماریو مانژوکیچ از یوونتوس، او با شیاطین سرخ به توافق رسیده. ولی کالچیو مرکاتو امروز مدعی شد این اخبار صحت نداشته و مانژوکیچ با وجود تمایل شدید یونایتد و اینتر به جذب او، با آث میلان به توافق رسیده است.

در چند وقت اخیر شکی باقی نمانده که کادر فنی و مدیریت باشگاه یوونتوس دیگر علاقه‌ای به حفظ ستاره کروات ندارد. مانژو در فصل جاری سری آ حتی یک دقیقه هم برای یوونتوس بازی نکرده. بنابراین او به دنبال باشگاهی جدید برای فرصت نقل و انتقالات ژانویه است و بیانکونری هم خروج او را با رضایت نگاه خواهد کرد.

بر اساس این گزارش میلان پیش از این رضایت باشگاه یوونتوس را برای خرید مانژوکیچ جلب کرده و اخیرا با او هم به توافق رسیده است. یوونتوس مایل بوده این بازیکن کروات را به روسونری بفروشد نه به رقیب همشهری‌اش اینتر.